Džínový doplněk k Vašemu outfitu? Jednoznačně vestička

Džínový doplněk k Vašemu outfitu? Jednoznačně vestička

9. dubna 2010, džínové vestičky, Asos, Mango, džínovina, Topshop,

Sponzorované odkazy

Džínový materiál je materiálem, který už desetiletí patří k nejoblíbenějším materiálům po celém světě. Letošní sezóny jaro-léto 2010 bude možná ještě oblíbenější než sezóny před. Módní návrháři zaplňují džínovinou své módní kolekce a tisíce lidé po celém světě po těchto současných stylových džínových modelech touží. Dnes si představíme jeden z džínových modelů, který je nyní více než oblíbený a populární. Nevíte jak osvěžit Váš model a milujete džínovinový materiál? Právě pro Vás je pak stvořená džíová vestička. Vůbec přitom nesejde, zda jste preferujete spíše sportovní či elegantní modely oblečení. Na výběr máte totiž z nespočetně mnoho střihů, zdobení, a propracovaných detailů, které dělají džínové vestičky pokaždé jinými. V dnešním článku si tedy ukážeme, z jakýh džínových vestiček máme na výběr, s čím je můžeme kombinovat, podíváme se také na to, kde si je můžeme pořídit v České republice a v neposlední řadě se necháme inspirovat několika světovými značkami. Existuje mnoho způsobů jak ožvit Váš outfit a džínová vestička je jedním z nich.


Džínové vestičky na tisíce způsobů

O tom, že existuje více než mnoho druhů modelů džínových vestiček, se můžeme přesvědčit hned o něco níže.
Pokud preferujete radši sportovnější modely, buodu se Vám zamlouvat spíše džínové vestičky s širšími rameny.
Džínové vestičky s vykrojenými a úzkými rameny působí o něco elegantněji. Tuto sezónuvšak budou mít zelenou oba typy modelů vestiček, a tak se nemusíte obávat, že právě v té Vaší nebudete in.
Ani odstíny džínových barev nebudou přesně definované. Stylové budou jak odstíny tmavé džínovny, tak i džínoviny světlé. Jak vídte, aktuálními budou tuto sezónu i různě vzorované džínové vestičky.


Džínové vestičky Asos

Milujete módu anglického stylu? Inspirovat výběrem džínových vestiček se pak můžete tedy na webových stránkách online butiku „www.asos.com“.
Všimnout si můžete například stylového kratšího střihu vestiček, odlišných odstínů džínoviny, použití streetového stylu či kombinace vestiček džínových vestiček s jednoduchými svršky.


Co si obléct k džínovým vestičkám

Snažíte se vymyslet stylový outfit v kombinaci s džínovou vestičkou, ale nic Vás nenapadá? Podívejte se níže, s čím vším se dá taková džínová vestička kombinovat.
Teoreticky lze říct, že se dají kombinovat s čímkoliv, jak vidíte třeba i s šaty. Snažte se hodně si všímat stylu, podle kterého chcete svůj outfit vytvořit a barev, z kterých se Váš model skládá.
Ke zvýraznění Vašeho outfitu si můžete pořídit i extravagantní botky, které Váš celkový vzhled zvýrazní a podtrhnou.


Kde si džínové vestičky pořídit?

Džínových vestiček je plný internet a najdeme je také skoro v každém ze současných fashion magazínu. Kde si takovou džinovou vestičku ale skutečně pořídit? Za džínovými vestičkami se vypravíme do dvou Vámi oblíbených butiků Mango a Topshop. Jsem si ale více než jistá, že je letos naleznete téměř v každém módním butiku.


Džínové vestičky Topshop a Mango

O tom, že džínové vestičky mohou mít mnoho odstínů modré barvy, nebo naopak modré být nemusí vůbec, se můžeme přesvědčit například právě v buticích britské módní značky Topshop.


Z mnoha druhů modelů džínových vestiček máte také v buticích Mango. Vybrat si tu svou můžete i z níže uvedených fotografií modelů této módní společnosti. Všimnout si zde také můžete i kombinací džínových vestiček s ostatními díly outfitů. Osvěžte svůj šatník i Vy tímto okouzlujícím džínovým modelem.

„Zdroj“: www.asos.com, www.mangoshop.com, www.topshop.com, www.shopbob.comwww.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu