Džínový doplněk k Vašemu outfitu? Jednoznačně džínová vesta!

Džínový doplněk k Vašemu outfitu? Jednoznačně džínová vesta!

11. dubna 2010, Džínové vestičky, Topshop, jaro-léto 2010, Mango, Asos, denim, džínovina, džíny, džínové oblečení, vesty, módní trendy, módní tipy, trendy jaro 2010

Sponzorované odkazy

Džínový materiál je materiálem, který už desetiletí patří k nejoblíbenějším materiálům po celém světě. Letošní sezónu jaro-léto 2010 bude možná ještě oblíbenější než kdy jindy. Módní návrháři zaplňují džínovinou své módní kolekce a tisíce lidé po celém světě po těchto současných stylových džínových modelech touží.
Dnes si představíme jeden z džínových modelů, který je nyní více než oblíbený a populární. Nevíte jak osvěžit Váš model a milujete džínovinový materiál? Právě pro Vás je pak stvořená džínová vestička. Vůbec přitom nesejde, zda preferujete spíše sportovní či elegantní oblečení. Na výběr máte totiž z nespočetně mnoho střihů, zdobení, a propracovaných detailů, které dělají džínové vestičky pokaždé jinými.
V dnešním článku si tedy ukážeme, z jakýh džínových vestiček máme na módním trhu na výběr, s čím je můžeme kombinovat, podíváme se také na to, kde si je můžeme pořídit v České republice a v neposlední řadě se necháme inspirovat několika světovými značkami.
Existuje mnoho způsobů jak ožvit Váš outfit a džínová vesta je právě jedním z nich.


Džínové vestičky na tisíce způsobů

O tom, že existuje více než mnoho modelů džínových vestiček, se můžeme přesvědčit hned o něco níže. Pokud preferujete radši sportovnější modely, buodu se Vám zamlouvat spíše džínové vesty s širšími rameny. Džínové vestičky s vykrojenými a užšími rameny působí o něco elegantněji.
Tuto sezónu budou mít ale zelenou oba tyto typy, a tak se nemusíte obávat, jestli právě v té Vaší budete in.
Ani odstíny džínových barev nebudou přesně definované. Stylové budou jak odstíny tmavé džínovny, tak i džínoviny světlé. Jak vídte na fotografiích, aktuálními budou tuto sezónu i různě vzorované džínové vestičky.


Džínové vestičky Asos

Milujete módu anglického stylu? Inspirovat výběrem džínových vestiček se pak můžete na webových stránkách anglického online butiku „www.asos.com“.
Všimnout sizde můžete například stylového kratšího střihu vestiček, odlišných odstínů džínoviny, použití streetového stylu či kombinace džínových vestiček s jednoduchými svršky.


Co si obléct k džínovým vestičkám?

Snažíte se vymyslet stylový outfit v kombinaci s džínovou vestičkou, ale nic Vás nenapadá? Níže se můžete podívat, s čím vším se dá taková jednoduchá džínová vestička kombinovat.
Teoreticky lze říct, že se vestičky dají kombinovat s čímkoliv. Jak vidíte třeba i s šatami. Snažte se hodně si všímat stylu, podle kterého chcete svůj outfit vytvořit a barev, z kterých se Váš model bude skládat.
Ke zvýraznění Vašeho outfitu si můžete pořídit i extravagantní botky, které Váš celkový vzhled zvýrazní a podtrhnou.


Kde si džínové vestičky pořídit?

Džínových vestiček je plný internet a jejich modely nalistujeme také ve skoro každém ze současných fashion magazínu. Kde si takovou džinovou vestičku ale skutečně pořídit?
Za džínovými vestičkami se vypravíme do dvou velmi oblíbených butiků Mango a Topshop. Jsem si ale více než jistá, že je letošní jaro a léto naleznete téměř v každém módním butiku.

Džínové vestičky Topshop a Mango

O tom, že džínové vestičky mohou mít mnohem více odstínů modré barvy, nebo naopak modré být nemusí vůbec, se můžeme přesvědčit například právě v buticích britské módní značky Topshop.


Z mnoha modelů džínových vestiček máte také v buticích Mango. Vybrat si tu svou můžete i z níže uvedeného výběru modelů této módní společnosti.
Všimnout si zde také můžete i kombinací džínových vestiček s ostatními díly outfitů.
Osvěžte svůj šatník i Vy tímto okouzlujícím džínovým modelem.


„Zdroj“: www.asos.com,www.mangoshop.com, www.shopbob.com, www.shopstyle.comwww.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu