Barevné punčochy a punčocháče jsou stále in!

Barevné punčochy a punčocháče jsou stále in!

13. dubna 2010, Barevné punčochy, barevné punčocháče, vtipné punčocháče

Sponzorované odkazy

Barevné punčocháče – hit, který stále přetrvává si oblíbilo už spoustu dívek a žen. Jeden z důvodů je, že vypadají skvěle nejen ke kozačkám, ale i k lodičkám nebo i sportovním teniskám, ale ty bych doporučila spíše mladším dívkám. Tento divoký trend se hodí na běžné denní nošení, pokud vás čeká společenská akci, zvolte raději tradiční silonky.

Punčocháče jsou oblíbené nejenom k sukním, ale pro současný trend neustávajících šortek jsou naprostým hitem. Podle výstřednosti a hlavně barevnosti odvoďte vlastním citem barevnou kombinaci dalšího oblečení. Pokud si nejste jistá, dáme vám pár typů.

Trend barevných punčocháčů si zamilovali i návrháři a vesele je kombinují s šaty tmavých i barevných odstínu, na svých přehlídkách. Půvabná je kombinace hnědých šatů s modrými punčochami, k fialovým punčochám zvolte bílé oblečení a k červeným punčocháčům zkuste zelené šaty.

punčochy s vtipnými detaily

Líbily by se vám nohy obrostlé keřem, se stékající barvou, s legračním tučňákem nebo chcete vypadat jako byste se právě učila anatomii? Společnost Les Queues de Sardines nabízí originální řadu punčoch a punčocháčů pozoruhodné pro jejich nekonvenční a unikátní grafický styl. Elegantní a neobvyklé modely budou zdobit vaše nohy stylově i se špetkou humoru, která není na škodu.

Rady na závěr

Punčochy jsou módní doplněk, proto se je snažte barevně sladit s oblečením.

Punčocháče v barvě obuvi a oděvu prodlužují a zeštíhlují nohy.

Tmavší barva a svislý vzor prodlužují a zeštíhlují nohy.

Vodorovný vzor a lesk nohy rozšiřují. Nápadný vzor vynikne s jednouchými šaty, nesnažte se ho kombinovat s jiným vzorem. Kára, klikaté vzory a vodorovné pruhy se hodí pro mladé dívky.

Pokud vás čeká slavností událost a vy si chcete za každou cenu vzít silnější punčocháče, oblečte si černé, antracitové, modré nebo hnědě, můžou být doplněny i jemným třpytivým vzorem.

Pletené ponožky nebo shrnuté teplé návleku oblečené přes punčocháče použijte ke sportovnímu oblečení.

Nenoste punčochy tmavší než boty.

Barevné a těžké punčochy noste v chladnějším počasí.

Nezapomeňte, že by barva měla ladit s oblečením.

Zdroj: http://les-queues-de-sardines.com/, Digital Vision / Thinkstock,

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu