Šperky z chirurgické oceli s krystaly Swarovski

Šperky z chirurgické oceli s krystaly Swarovski

22. dubna 2010, www.ozdobse.cz, šperky, šperky z chirurgické oceli, šperky Swarovski, prsteny Swarovski, chirurgická ocel, náušnice z chirurgické oceli, náušnice Swarovski

Sponzorované odkazy

Šperky z chirurgické oceli se těší oblibě již nějakou dobu, a to zvláště mezi mladými lidmi, neboť se v oblasti šperků nejčastěji využívá na výrobu piercingů. Z chirurgické oceli se však, jak jistě dobře víte, vyrábí i klasické šperky jako prsteny, náušnice, přívěsky apod. Možná se vám však nikdy tyto šperky nelíbily natolik, abyste si je koupili. Pokud vám však sdělím, že i slavná šperkařská firma Swarovski vyrábí šperky z chirugické oceli a samozřejmě je zdobí svými nádhernými krystaly, možná změníte názor.

Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je na výrobu šperků opravdu perfektním materiálem, a to hned z několika důvodů. Jistě jste slyšeli o hypoalergennosti tohoto materiálu, tedy šetrnosti k lidskému tělu, kdy nevznikají žádné alergické reakce, a tudíž jsou šperky z chirurgické oceli vhodným šperkem opravdu pro každého, dokonce i pro děti, u kterých často alergické reakce mohou vznikat. Další nespornou výhodou je odolnost vůči oxidaci, tudíž chirurgická ocel nepodléha korozi. Mezi další plusy patří jednoznačně odolnost vůči mechanickému poškození, nebo barevná stálost. Také díky tomu je chirurgická ocel využívána pro výrobu piercingů a chirurgického náčiní, u kterých jsou všechny tyto vlastnosti vyžadovány.

Náušnice

Spousta žen má problém nosit stříbrné nebo zlaté náušnice, jelikož tyto dva materiály mohou často vyvolávat alergické reakce nebo hnisání. Náušnice z chirurgické oceli jsou stejně tak pěkné jako ty stříbrné či zlaté a navíc se při jejich nošení těmto problémům vyhnete. Navíc pokud ještě obsahují krystaly Swarovski, budou se vám líbit ještě víc. Náušnice z chirurgické oceli i s krystaly a také jiné šperky Swarovski si můžete koupit na stránkách www.ozdobse.cz, kde můžete vybírat mezi náušnicemi na běžné nošení, tak i mezi těmi trochu slavnostnějšími.

Prsteny

Na www.ozdobse.cz si můžete samozřejmě pořídit i krásný prsten. Prsteny Swarovski s nádhernými čirými i barevnými krystaly jistě potěší každou slečnu i dámu, neboť jejich krása je oslňující.

Zdroj: www.ozdobse.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu