Dámské plavky Litex 2010

Dámské plavky Litex 2010

16. dubna 2010, plavky, plavky litex, Litex, bikiny, bikini, jednodílné plavky, pánské plavky, dámské plavky, plavky 2010, plavky léto 2010

Sponzorované odkazy

Venku to sice tak moc nevypadá, ale při pohledu do kalendáře zjistíte, že do léta už moc času nezbývá a co nevidět nás bude sluníčko hřát natolik, že nás přepadne chuť si opět koupit nové plavky. A ať už se s nimi chystáte oslnit na dovolené ve středomoří nebo i v exotičtejších krajinách, nebo jen budete dělat parádu na domácím koupališti či u rybníku, plavky Litex vám jistě prokáží dobrou službu.

Plavky Litex

Litex je česká firma, která je na trhu od roku 1991. Kromě plavek dodává společnost také sportovní oblečení, spodní a funkční prádlo. Veškeré produkty jsou vyráběny ze značkových španělských, italských a francouzských materiálů. Tato česká firma má sídlo ve východočeské Litomyšli, kde je také jediný kamenný obchod této značky, ovšem veškerý sortiment je možno pohodlně nakoupit z e-shopu www.litex.cz

Bikiny

Mezi dvojdílnými plavkami jasně u dívek a žen vedou bikiny. Litex nabízí opravdu nepřeberné množství klasických trojúhelníčkových bikin, dále pak také plavky s podprsenkami push-up, i s výjimatelnými výstužemi či úplně bez. I v oblasti kalhotek můžete vybírat mezi bokovými kalhotkami, vykrojenými nebo vyššími. Co se týče barevných provedení a vzorů, jistě si vybere každá.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky Litex nabízí jak klasické, tak i ty modernější se sexy průstřihy apod. Nezapomíná ani na jednodílné plavky sportovnějšího lo­oku.

Pánské plavky

Na www.litex.cz si přijdou na své všichni pánové, neboť se tu nabízejí jak klasické slipové plavky, tak i ty s nohavičkou nebo i pánské šortky, které pomalují vytlačují ty klasické z koupališť i pláží. Samozřejmě opět můžete vybírat mezi mnoha barevnými provedeními.

Plážové doplňky

Litex samozřejmě myslí i na víc, než jen plavky a nabízí ve stejných barevných provedeních jako plavkyplážové doplňky jako kšilty či roztomilé sukýnky, aby váš pobyt na pláži byl co nejpohodlnější.

Zdroj: www.litex.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu