Letní kolekce F&F je plná elegance, šmrncu i volnosti

Letní kolekce F&F je plná elegance, šmrncu i volnosti

17. dubna 2010, F&F, letní móda, móda léto 2010, trendy léto 2010, F&F letní kolekce, F&F Blue, F&F Black

Sponzorované odkazy

Značka F&F představila na podzim poprvé kolekci F&F Blue a nyní přichází se svými letními vzdušnými trendy značek F&F Blue a nově i F&F Black. Letní kolekce této britské značky jsou plné volnosti a ležérní elegance slušící každé ženě. Pánové nejsou ochuzeni, protože i oni si mohou vybírat z atraktivních kousků dostupných za příjemné ceny.

Uvolněného ležérního vzhledu docílíte spojením lněných kalhot a hedvábného topu, atraktivně styloví budete v šortkách z ošoupané džínoviny, která je trendem letošní sezóny. K nim si vyberte z mnoha typů zajímavých tílek s moderní prodlouženou délkou v nejrůznějších barvách, s výraznějším zdobením z různých kamínků a ozdob nebo naopak v úplně čistém provedení, záleží na vás!

Blýskavé pajetky jsou stále trendy. Přidejte do svého letního šatníku glamour styl v podobě modrých zdobených šatů či tílka plného třpytivých kamínků. Podobná ozdoba by neměla chybět ani na sandálkách, kterými svůj outlook doladíte do posledního detailu.

Pánské bavlněné košile s krátkým rukávem se hodí nejen do kanceláře, ale i na dovolenou, výlety či letní procházky při dlouhých a teplých letních večerech.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu