Jaké kufry si pořídit na letošní dovolenou?

Jaké kufry si pořídit na letošní dovolenou?

26. dubna 2010, Kufry, kufry Samsonite, kufr, Samsonite, zavazadla, cestovní kufry, kufry na kolečkách

Aktivní člověk je neustále na cestách, ať už se jedná o cesty pracovní nebo soukromé za sluncem či zábavou a na takových cestách člověk vždy ocení spolehlivého a odolného společníka, kterým je jeho kufr.

Nároky na kufry

Naše nároky a požadavky na to, jak by měl kufr vypadat se asi budou lišit. Ženy jistě dají přednost elegantně vypadajícímu kufru před tím sportovnějším, muži vzhled tolik řešit nebudou, jisté však je, že ani je kufr v elegantním looku neodradí. To, co však budou obě pohlaví bez rozdílu věku požadovat ve stejné míře, je kvalita, trvanlivost a odolnost jejich zavazadla vůči všem nepříznivým jevům.

Kufry Samsonite

Dnes snad již legendární kufry Samsonite disponují všemi těmito vlastnostmi, a tím pádem jsou tím nejlepším společníkem na cesty, kterého si náročný cestoval může pořídit. Kufry Samsonite mají již stoletou tradici, neboť právě roku 1910 se začíná psát příběh kufrů Samsonite v americkém Denveru. Zakladatel značky Jesse Shwayder měl tentkrát jednoduchý cíl, a to vyrábět a prodávat neobvykle kvalitní zavazadla a kufry, která by zvládla to nejdrsnější cestování, včetně nároků dobrodruhů z dob zlaté horečky. Dnes o sto let později můžeme říct, že tento cíl se mu splnil nad očekávání. Ze Samsonite je prvotřídní značka, která si ve světě udělala velké jméno a která jen těžko hledá konkurenci. A když mluvíme o jméně, také vás zajímá proč zrovna Samsonite? Když totiž Jesse Shwayder vytvářel název pro svou společnost, hledal jméno, které by reprezentovalo pevnost a stálost jeho nového zavazadla. Volba padla na jednoho z jeho oblíbených hrdinů, biblického hrdinu Samsona, který nejlépe vyjádřil hlavní hodnoty produkce.

V Česku můžete kufry Samsonite pohodlně nakoupit i po internetu, a to z e-shopu www.samsonite-kufry.cz, kde si můžete vybrat opravdu z velkého množství kufrů Samsonite i jiných neméně kvalitních značek, jako je například Antler. Kufry značek Samsonite a Antler jsou nejen praktické, ale také velmi elegantní. Zvolit si můžete mezi několika barvami a barevnými odstíny jako je například zelená, modrá či čokoládová. Nebo můžete zůstat věrni klasické černé či šedé. Výběr záleží čistě jen na Vás. Kufry jsou vybaveny pohodlným držadlem pro jednodušší manipulaci. V nabídce najdete kufry nejrůznějších velikostí. Menší můžete v letadle pro jejich velikost, převážet jako příruční zavazadlo. Větší kufry jsou expandibilní. Jejich velikost zvětšíte pomocí zipu kdykoliv budete potřebovat. Navíc si na tomto e-shopu ke kufru můžete pořídit i kosmetický kufřík nebo cestovní tašku, a tak budete cestovat vždy stylově sladěni.

Zdroj: http://www.samsonite-kufry.cz/, www.samsonite.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu