Buďte sexy v úzké sukni / Úzké sukně 2010

Buďte sexy v úzké sukni / Úzké sukně 2010

30. dubna 2010, úzké sukně, sukně jaro 2010, sukně, Orsay, Mango, Topshop

Sponzorované odkazy

Sukně jsou po desetiletí všestranným ženským, ale nejen ženským, módním kouskem. V ne až tak nám daleké historii nenosily ženy nic jiného, než právě sukně. Sukně nevymizeli z módního pole ani tehdy, když se módní dílny a dámské šatní skříně začaly plnit oblečením, které bylo podobné a často i inspirované pánskými modely.
V průběhu historie a vývoje tohoto typu oblečení bylo moderní hned několik střihů sukní. Dlouhé, široké, krátké až mini, úzké, balónovité, skládané, sukně střižené do tvaru písmene A a mnoho dalších typů. Co se současného módního období týče, můžeme mezi moderní střihy zařadit prakticky všechny výše jmenované. Dnes se ale budeme soustředit pouze na jeden z těchto uvedených střihů. Dnešní článek bude věnovýn modelům sukní střihu úzkého.
Sukně patří každopádně mezi oblíbené typy dámských oděvů. Díky jejich možnému všestrannému nošení jsou také velice praktickým módním kouskem. Sukně se hodí jak do vybrané společnosti, tak i pro každodenní nošení nebo dokonce i na sport. Vše záleží na zvoleném střihu čí vybraném materiálu.
Móda se neustále mění. Inspirace však často pocházejí z historie, ať už nám daleké nebo blízké. A tak tomu je i u úzkých sukní, které se svým slavným obdobím už také několikrát prošly. A není divu. Úzké sukně jsou plné ženskosti a působí nesmírně sexy.


Úzké, černé, sexy

Klasická černá sukně úzkého střihu je ve své podstatě základním prvkém dámského šatníku. Takový model sukně můžeme prakticky kombinovat s čímkoliv, samozřejmě s ohledem na výsledný výzor celého outfitu.
Černá sukně je oděvem, který je oblíben ženami po celém světě. Černá barva zužuje a úzký střih sukně krásně modeluje a obkresluje ženskou postavu.
Oblíbené barvy oblečení, a to nejen co se týče sukní, se v historii několikrát měnily. Černá barva ale vždy zůstavala a nadále i zůstává jednou z nejpopulárnějších a stálých barev.
Kombinace této barvy a úzkého střihu je tak správnou stylovou trefou do černého, jak se říká.


Vzory hýbou módním světem

Současným opravdovým hitem módného oblečení jsou všelijaké vzory. Květy, mřížky, čtverce; cokoliv, co Vás napadne. Kombinace takových vzorovaných látek a úzkých střihů sukní může působit trochu nevšedně a možná o něco neobvykleji než je tomu tak u látek jednobarevných. Přesto se však jedná o velice stylovou módu, která je v ostatních částech světa módou velice oblíbenou.
Takovéto vzorované modely úzkých sukní je dobré spojit s jednoduššími typy svršků, které budou vypadat opravdu stylově, pokud je budete nosit zastrčené do sukní.
Velice dobře působí výsledné outfity vzorovaných úzkých sukní také s extravagntnější obuví, která outfitu dodá ten správný cool styl.


Úzké Mango sukn: krátké i dlouhé

Ani společnost Mango nezapomíná na módní trendy současného fashion světa. V případě této společnosti jsem si pro Vás připravila dvě série fotografií úzkých sukní, a to modely krátkých a dlouhých střihů.
Sukně střihu delšího se Vám budou každopádně více hodit například do práce a pro podobné příležitosti.
Níže zobrazené úzké sukně a mnoho dalších naleznete a můžete zakoupit na internetové stránce onlinebutiku: „www.mangoshop­.com“.


S přibývajícími roky a s narůstajícími módními designéry ženského rodu, se sukně nejen zužovaly ale hlavně zkracovaly. Dnes za toto průkopnictvi můžeme být jedině vděčné.
Úzké kratší a mini sukně, které také jsou dnes lehce k dostání ve všelijakých buticích, jako například Mango, se Vám budou hodit hlavně v létě pro běžné nošení ven.
Jednoduchá kombinace s tričkem nebo tílkem Vám vykouzlí příjemný jarní či letní módní kousek.


Ušetřete s Orsay

Chcete být stylová a zároveň nenechat v módním butiku tisíce? Pak se běžte podívat do butiku značky Orsay, který pro Vás často připravuje sezónní výrpdeje a různé další slevové akce.
S větší pravděpodobností zde natrefíte na elegatnější kousky úzkých dlouhých sukní, jako jsou například tyto následující.


Stylová a britská

Jedinečné modely úzkých sukní naleznete i v buticích módní značky Topshop, který naleznete například v pražském nákupním centru Palladium.
Cenová kategorie těchto sukní se bude pohybovat možá o trochu výše, na druhou stranu můžete očekávat odpovídající služby prodejních asistentů, kvalitu oblečení a v neposlední řadě stylovost a originalitu módních kousků, které si zde pořídíte.


„Zdroj“: www.shopstyle.com, www.orsay.com, www.mangoshop.comwww.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu