Pořiďte si neobyčejně sexy plavky / Monokiny 2010

Pořiďte si neobyčejně sexy plavky / Monokiny 2010

23. dubna 2010, monokiny, Guess, Victoria´s Secret, plavková sezóna 2010, Rudi Gernreich, plavky 2010, dámské plavky 2010, plavky léto 2010, bikiny, jednodílné plavky

Monokiny jsou druhem plavek, jejichž pojem ještě stále není zcela rozšířený. Historii monokin jsme si přestavili v jednom z loňských článků. Pro úplnou představu si ale historii těchto plavek ještě před tím, než se dostaneme k samotným modelům monokin pro tento rok a letní sezónu 2010, připomeneme.
Jako monokiny, kterým se také někdy říká unikiny, byly kdysi označované jednodílné dámské plavky, které však tvořily pouze spodní díl plavek. Dámské poprsí tak tedy zůstávalo odhalené. Jako monokiny se taktéž označovaly jen spodní části plavek, tedy plavky bez jejich horních dílů, a to zejména u bikin.
První model monokin byl vytvořen ve Spojených státech amerických roku 1964, a to módním návrhářem Rudim Gernreichem (původem z Rakouska), který je zároveň autorem jejich osobitého označení „monokiny“. Jeho původní originální a původní model monokin můžete vidět na obrázku níže.
V tomto článku se dále podíváme na monokiny velkolepých společností Victoria´s Secret a Guess a shlédneme i monokiny přímo z módního mola.
Pokud si tedy budete letošní sezónu pořizovat nové plavky, zkuste vyzkoušet monokiny. Sice nejsou nejlepším typem plavek na opalování, ale pokud pořádáte párty u bazénu, nebo si jen budete číst ve stínu, pak pro Vás budou dokonalým společníkem. Navíc uvidíte, kolik svůdných pohledů ze strany mužů Vám bude dopřáno. A to vždy potěší.

Monokiny Victoria´s Secret

Opravdu pestrý výběr stylových monokin vám nabízí módní společnost, vždy v čele s krásnými modelkami, společnost Victoria´s Se­cret. Najdete tu monokininy těch nejrůznějších apartních střihů, opravdu pestrých barev, ale i monokiny barvy klasické, přesto na tělu úžasně vypadající barvy černé. Můžete si vybrat monokiny s nejrůznějším zdobením i detaily.
Pokud máte dostatečné množstvé odvahy, neváhejte si pořídit jedinečné monokiny, které úplně odhalí Vaše poprsí a jsou tvořeny jen spodní kalhotkovou částí a jednou úzkou šňůrkou, která se posléze rozdvojuje, abyste monokiny mohla za krkem zapnout.
Dalším vyzývavým modelem jsou monokiny se symetricky propletenými šňůrkami v oblasti žeber. Plavky sice zakrývající vše potřebné, přesto působící velice sexy.
Trendy modelem jsou pak například i monokiny s tygřím vzorem, jejichž vrchni část je velice stylově obtočená přes prsa za krk.
Pro letošní plavkovou sezónu 2010 se tak můžete inspirovat těmito třemi až, dá se říci, netradičními modely monokin. Jak vidíte na fotografiích níže, každý model Victoria´s Secret je ale něčím zajímavý a poutavý.


Monokiny Guess

Pokud se bavíme o exkluzivních, a mezi ženami, a nejen mezi nimi, populárních módních značkách, nemůžeme nezmínit ani společnost Guess.
Pravdou ale je, že na rozdíl od výše uvedené značky Victoria´s Secret zas až tolik modelů monokin značka Guess bohužel nenabízí. Uvidíme příští rok.
Na druhou stranu nemůžeme o modelech monokin, které pro tuto plavkovou sezónu 2010 designéři Guess představili, říct jedinou negativní poznámku.
Monokiny značky Guess jsou určitě originální a ani jim nechybí zajímavé drobné detaily, jako je zdobení, třeba už v podobě řetížků nebo volánků.


Monokiny z módního mola

Všchni víme nebo tušíme, že modely oblečení z nejrůznějších módních přehlídek a fashion weeků se neshodují s tím, co se opravdu nosí ve skutečnosti, jelikož ve většině takových případů se jedná až o samotné módní umění. Jak je to ale s plavkami, v našem případě tedy s monokinami? Také je můžeme obdivovat jen na přehlídkovém molu nebo bychom si je klidně oblékli?
Po shlédnutí pár módních přehlídek musím podotknout, že v případě plavek se zas až o tolik netradiční modely nejedná. Samozřejmě ale, že i zde byste mohli najít několik jejich modelů, nad kterými byste se možná opravdu pozastavili.
Myslím, že v případě níže vybraných monokin by ale kdekterá z nás byla za takový model šťastná. Zkuste se tedy při nejmenším inspirovat.


„Zdroj“: www.guess.com, www.nymag.com, www.victoriassecret.comwww.wikipedia.org

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu