Buďte IN / Úzké džíny

Buďte IN / Úzké džíny

24. dubna 2010, úzké džíny, skinny jeans, džíny 2010, kalhoty, dámské džíny, dámské kalhoty, jeany, jeans, Paris Hilton, Nicol Richie, Beyonce, Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Hillary Duff, Bill Kaulitz, Mango, Mexx, D&G, Replay, baleríny, kozačky, žabky, tunika

Sponzorované odkazy

Módou, která se neustále vrací jsou bezpochybně úzké džíny. Bodovaly již v 80. a 90. letech a teď jsou tu zas. Vidíte je všude. Úzké džíny zvané také cigarety opravdu manipulují touhle dobou. Propadla jim zejména drtivá část mladých a dospívajících lidí. Na hubených nožkách mladých děvčat totiž vypadají úzké džíny naprosto skvěle.

Ale ani lidé, kteří mají z váhou problémy se úzkých džínů nemusejí bát. Úzké džíny nožky perfektně protáhnou, tudíž vypadáte vyšší a hubenější. A jestliže džíny ještě obohatíte o stylové botky na jehlových či obyčejných podpatcích, máte úplně vyhráno. Úzké džíny mají velikou výhodu, že k nim můžete boty na podpatcích nosit. Neznám jiné kalhoty, ke kterým by podpatky seděly lépe. A hlavně! Přes úzké džíny můžete nosit kozačky. Můžete se s nimi pyšnit a všem je ukazovat, což se vám ve zvonových džínech nepoštěstí.

Nejsou to ale jenom boty na podpatcích, které vypadají k úzkým džínám výborně. Když se v létě rozhodnete pro úzké džíny, nazujte si na bosou nožku balerínky nebo žabky. Vypadají v kombinaci s džínami též ohromně. Stejně tak i sportovní boty, pantoflíčky, sandály nebo polobotky.

Úzké džíny mají i další výhody. Skvěle k nim padnou delší trička nebo tuniky, které si také nemůžete obléci jen tak k něčemu. Úzké džíny vám totiž dokonale tvarují zadeček a boky a delší trička nebo tuniky je bezvadně (zřejmě záměrně) smyslně obepínají. A potom už stačí jen dobře vybrat pásek s velkou přezkou, který obepnete kolem pasu přes tričko nebo tuniku. Na škodu k úzkým džínám nejsou samozřejmě ani krátká trička.

Muži a úzké džíny

úzkým džínám se přiklání i velká část mužů. Na úzké džíny si potrpí nejen muži nazývaní metrosexuálové, ale i mnoho mužů, kterým se úzké džíny prostě líbí a dobře se jim nosí. Nehledě na to, že úzké džíny jsou velikou módou a ženy i muži v nich vypadají sexy. Muži nosí úzké džíny ze stejných důvodů, jako ženy. K úzkým džínům vypadají skvěle pánské kotníkové boty nebo pánská kožená saka.

Slavné úzké džíny

Úzké džíny si zamilovala velká většina slavných lidí. Nejvíce snad skandalistka Paris Hilton nebo její kamarádka Nicol Richie. Dále pak hvězdy, jakými jsou Beyoncé, Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Hillary Duff a spousta dalších. Ze slavných mužů propadl úzkým džínům například frontman kapely Tokio Hotel Bill Kaulitz. Nejen slavné hvězdy podlehli úzkým džínům. Hlavně většina slavných značek se pustila do jejich výroby. Značky, jako jsou Mango, Mexx, D&G, Replay a spousta dalších.

Zdroj: www.elle.cz

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu