Společenská bolerka 2010

Společenská bolerka 2010

2. květen 2010, Společenské bolerko, kožešinové bolerko, svatební bolerko

Sponzorované odkazy

Tajemství toho, jak dosáhnout přitažlivosti, spočívá v nenápadném upoutání pozornosti na nejatraktivnější rysy vašeho těla. Možná jste obdařena labutí šíjí nebo okouzlující plností výstřihu, anebo snad máte vosí pas. Oblečení vybrané s důrazem na vaše jedinečné kvality vytvoří atraktivnější výsledek než prostý nákup poslední sexy módy.

Mezi tím, jak se vnímáme samy a jak nás vidí ostatní, je často naprostý rozdíl. Pokud se například před odchodem do společnosti rozhodnete pro šaty s hlubokým výstřihem anebo pro jehlové podpatky, možná pouze usiluje o atraktivní vzhled, ale někteří muži toto sexy oblečení chápou jako důkaz promiskuity.

Vyzkoušejte stylový módní doplněk – bolerko, který oživí šaty a zakryje hluboký výstřih. Do společnosti se hodí jak s dlouhým, tak s krátkým rukávem. Záleží na vás, jak moc jste zimomřivá. Velmi pěkně vypadají látková bolerka s krátkým rukávem a stojacím límečkem. Na svatby v zimním období se uplatňují kožešinová bolerka se zavazováním na stužku.

Společenská bolerka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Ještě bych ráda zmínila lehoučká průsvitná bolerka zdobená flitry a korálky nebo pletená bolerka se třpytivou nitkou. Do společnosti se nebojte vzít bolerka s výraznějšími zdobnými prvky, jako jsou zajímavé knoflíky, třpytivé kamínky a jiné.

Společenská bolerka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Bolerko s krátkým rukávem

Pokud máte šaty s dlouhým rukávem, nebojte se vzít si na ně bolerko s krátkým rukávem. Nebojte se riskovat. Výsledkem bude příjemný vrstvený vzhled.

Vzor

Pokud jsou vaše šaty hodně vzorované, potom použijte jednobarevné bolerko. Pokud jsou naopak jednoduché, můžete si dovolit nějaké extravagantnější bolerko, třeba s flitry, vyšívané a podobně.

Kožešinové bolerko

Kožešinové bolerko není výsadním prvkem jen zimních a podzimních kolekcí. Na jaře není takové teplo, abyste si mohla vzít jen korzet s odhalenými rameny. Sice už plesy pomalu končí, ale svatby se konají i na jaře. Možná nejvíce na jaře, kdy všechno kvete. Svatební šaty s bílým kožešinovým bolerkem vypadají překrásně.

Společenská bolerka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

„Když se žena snaží být svůdná pro muže, bude nevyhnutelně obtěžovat ostatní ženy.“ Isaac Mizrahi

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu