Podvazky a podvazkové pásy nejen pro vášnivé noci

Podvazky a podvazkové pásy nejen pro vášnivé noci

22. května 2010, podvazky, podvazkové pásy, Victoria´s Secret, Astratex, Lingerie Diva, Agent Provocateur, svatební podvazky

Podvazky a podvazkové pásy jsou často považovány za součásti erotického spodního prádla. Toto tvrzení není zcela nepravdivé, ale není ani zcela pravdivé. Málokdo si uvědomuje, že podvazky a podvazkové pásy jsou také velice „praktickým“ doplňkem spodního prádla. Oba dva doplňky jsou totiž určeny hlavně k tomu, aby udržely punčochu na místě tak, aby punčocha nepříjemně nesklouzávala.

Principy podvazků a podvazkových pásů jsou jednoduché. Podvazkové pásy jsou tvořeny čtyřmi tahy se sponkami, které jsou k punčoše elegantně uchyceny. Podvazky žádnými částmi tvořeny nejsou. Jsou to v podstatě pouze různě zdobené a barevné „gumičky“, které dámy nosí na stehně.
A my se právě dnes na oba tyto modely podíváme. Jelikož jsou hlavně podvazky často spojeny se svatební nocí, podíváme se i na modely určené právě pro tuto jedinečnou příležitost. A když už jsem ono erotické spodní prádlo na začátku zmínila, byla bych škoda pár modelů podvazkových pásů a podvazků neukázat. Třeba pro Vaši inspiraci jak zpestřit vášnivou noc.


Podvazkové pásy Victoria´s Secret

U čehokoliv co se týče spodního prádla, by bylo chybou nezmínit americkou módní společnost Victoria´s Se­cret. Na níže uvedených fotografiích podvazkových pásů Victoria´s Secret si můžete všimnout, jaké odlišné modely tato značka nabízí.
Mezi podvazkovými pásy najdeme jak kousky erotické, tak i kousky, které bychom mohly nosit běžně i třeba do práce.
Modely, jak už tomu u produktů společnosti Victoria´s Secret bývá zvykem, působí elegantně a nelacině. Právě proto je tato Victoria´s Secret jedna z nejlepších společností, kde můžete nasávat inspirace do nekonečna.


Podvazkové pásy Agent Provocateur

Příležitost zaslechnout název módní značky Agent Provocateur jste mohli mít například v oblíbených amerických seriálech Sex ve městě nebo Gossip Girl.
Provokativní název značky mluví sám za sebe. Podvazkové pásy mluví sami za sebe. Jedná se opravdu o luxusní kousky, které stojí víc, než byste si asi dokázali představit. Proč bychom z nich ale nemohli čerpat nápady a kombinace? Podle obuvi můžete odhadnout, kam se jaké podvazky můžou hodit. A sami můžete vidět, že i Agenta Provocateura lze nosit jak do práce, tak i v ložnici.


Podvazky Astratex

Podvazky, jak jsme si již řekli, jsou naopak jednoduchým doplňkem spodního prádla v podobě gumičky. Jsou svůdné a sexy. Chcete se jen tak přes den cítit sexy? Zkuste si podvazek navléknout i Vy.
Níže uvedené modely podvazků si můžete zakoupit v online shopu: www.astratex.cz. Překvapí Vás nejen široká nabídka podvazků (i podvazkových pásů) ale i jejich dostupná cena. Na výběr máte hned z několika barev podvazků a jejich nejrůznějších zdobení.


Podvazky Lingerie Diva

Také společnost Lingerie Diva patří mezi světové společností nabízející úžasné modely spodního prádla. I zde se můžete nechat očarovat krásnými kousky podvazků, které stojí za to mít.
Pořídíte zde můžete i podvazky v černé barvě, které nejsou zas až tak často k vidění.
Na své si zde přijdou i velmi romantické duše, které každé jemné zdobení a krajka navíc potěší.


Svatební noc versus podvazky Agent Provocateur

Pokud je něco ze spodního prádla často spojováno se symbolem svateb, pak jsou to právě podvazky. Jestliže si potrpíte na tradice a náhodou znáte kamarádku, která se chystá vdávat, nebo jste to dokonce Vy sama, třeba ráda uvítáte jakékoliv nápady.
Již na začátku tohoto článku jsme si krátce představili společnost s luxusním spodním prádlem, společnost Agent Provocateur.
Speciálně pro nevěsty si pak společnost Agent Provocateur připravila modely podvazků a podvazkových pásů pro svatební noc, jak vidíte i s modrým zdobením, jak některá pravidla a tradice tvrdí.
Jaké kousky podvazků se mohou líbit nevěstám podle této značky, se můžete podívat níže.


Krajkované svatební podvazky

Jiné modely svatebních podvazků najdete i na internetové stránce: www.shopstyle.com . Pár kousků jsem si z této stránky pro Vás připravila i já.
Všimnout si můžete i trochu odlišných střihů a naopak opětné použití modrého zdobení. Ne však pro všechny. Pokud i svatební noc chcete prožít celou v bílém, nic a nikdo Vám v tom bránit nebude. Ani módní společnosti s luxusním spodním prádlem.


„Zdroj“: www.shopstyle.com, www.wikipedia.org, www.victoriassecret, www.agentprovocateur.com, www.astratex.czwww.lingeriediva.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu