Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010

1. května 2010, tankiny, módní plavky 2010, psychadelické tvary, pucci vzory, op-artové vzory, Victoria´s Secret, ASOS, Bonprix, Motherhood Maternity,

Sponzorované odkazy

Diskuze na téma módní plavky pro rok 2010 se začínají pomalu ale jistě dostávat nejen do módních časopisů, ale i do podvědomí nás žen (a nejen žen). A ani luxurymag.cz není výjimkou. Jeden druh módních plavek 2010 jsme si již ukázali. Monokiny, plavky s poměrně dlouhou historií, které konečně po tak dlouhé době začínají být opravdu žádané. Mají však jednu nevýhodu. Jsou to totiž plavky, které si mohou obléci ne všechny z nás. Do jejich vykrojených částí potřebujeme totiž postavu, kterou si buď musíme tvrdě vydřít ve fit centrech, nebo musíme patřit mezi šťastlivce s rychlým metabolismem. Ona druhá volba je pak tou, kterou si přejeme všichni, nemluvě pouze o ženách. Co ale pak, když máme nějaké to kilo navíc, ale pořád chceme vypadat v plavkách sexy? I pro Vás, milé dámy, jsou tu módní stylové plavky, ve kterých zakryjete drobné i větší nedostatky a pořád budete vypadat skvěle. A i tyto plavky nemají obyčejný název. Říká se jim tankiny a začínají být čím dál více oblíbené, a to mezi ženami všech věkových kategorií i postav.
V dnešním článku se podíváme, čím jsou modely tankin typické, které módní značky je nabízí, kde je můžeme koupit my. No a nakonec nezapomeneme ani na naše nastávající maminky a ukážeme si modely tankin 2010 i pro ně.


Tankiny Victoria´s Secret

A co to vlastně ty tankiny jsou? Tankiny jsou v podstatě typem dvoudílných plavek, ne však ledajakým. Horní díl plavek je totiž rozšířený o plavkovou tkaninu, která může sahat až po úroveň břicha. U spodního dílu plavek pak střih dán striktně není. Můžete ho tak pořídit ve střihu tang, kraťásků nebo v klasickém kalhotkovém střihu.
Jako tradičně se podíváme výběr z pestré škály tankin Victoria´s Secret. Jak je i na níže uvedených fotografií plavek vidět, psychedelické či takzvané pucci vzory budou tuto sezónu to pravé ořechové, a to nejen na plavkách. Psychedelickými vzory se mají na mysli různé vzory v pestrých až křiklavých barvách. Pucci vzory jsou pak vzory různých křivek také pestrých barev vytvořené Emiliem Puccim. Oba tyto vzory pronikly do módy v 60. letech 20. století a současná módní scéna je znovu, a dá se říci již po několikáté, objevila.
Společnost Victoria´s Secret tyto pestré vzory použila i na pár modelů tankin. Nezapomněla však ani na ty, které dají přednost jednobarevným plavkám.


Tankiny Asos

Pokud si chcete pořídit tankiny ze zahraničí, ale nikam se bohužel nedostanete, nevěste hlavu. Britská módní společnost ASOS, založená v červnu 2000, je jedním z největších online shopů, ve kterém si můžete zakoupit stylové kousky oblečení i módních doplňků nejrůznějších celosvětově známých a proslulých módních značek. Bezproblémově zajišťují dovoz i k nám do České republiky. A tak si zde snadno můžete pořídit i tankiny. Inspirovat se tím, jaké plavky – tankiny společnost ASOS nabízí, se můžete na níže uvedených fotografiích. Jen pro informaci; hned první model tankin je modelem společnosti Marc By Marc Jacobs.


Tankiny Bonprix

Společnost Bonprix je zásilkovým obchodním domem, jehož katalog pro jaro 2010 vám již moje kolegyně představila.
Tankiny ze společnosti Bonprix vám na oplátku představím já. I zde mezi modely plavek najdete tankiny s různými vzory, které, jak jsme si již zmínili, jsou znovuobjeveným hi­tem.


Tankiny Matherhood Maternity

Nastávajícím maminkám opravdu věřím, že najít pro ně slušící a dobře padnoucí plavky není prostě snadné. Právě pro vás milé těhulky, jsem hledala a hledala, až jsem našla zahraniční internetový online obchod Matherhood Maternity, který zajišťuje mezinárodní dovoz.
Tankiny skvěle bříško zakryjí a ochrání ho i před ostrým sluníčkem. I vy sama se v nich budete určitě cítit o poznání lépe než v klasických bikinách.
Pro ty, které by chtěli bříško „opticky“ schovat, budou dobrou volbou plavky s většími vzory, jako jsou květy či geometrické vzory, které působí trojrozměrným klamem. Tyto geometrické vzory se pak nazývají vzory op-artové.
A tak i vy, milé budoucí maminky, se nemusíte obávat toho, že se s bříškem nemůžete oblékat trendy. Naopak.


„Zdroj“: www.asos.com, www.bonprix.cz, www.motherhood.com, www.victoriassecret.comwww.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu