Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010

1. květen 2010, tankiny, módní plavky 2010, psychadelické tvary, pucci vzory, op-artové vzory, Victoria´s Secret, ASOS, Bonprix, Motherhood Maternity,

Sponzorované odkazy

Diskuze na téma módní plavky pro rok 2010 se začínají pomalu ale jistě dostávat nejen do módních časopisů, ale i do podvědomí nás žen (a nejen žen). A ani luxurymag.cz není výjimkou. Jeden druh módních plavek 2010 jsme si již ukázali. Monokiny, plavky s poměrně dlouhou historií, které konečně po tak dlouhé době začínají být opravdu žádané. Mají však jednu nevýhodu. Jsou to totiž plavky, které si mohou obléci ne všechny z nás. Do jejich vykrojených částí potřebujeme totiž postavu, kterou si buď musíme tvrdě vydřít ve fit centrech, nebo musíme patřit mezi šťastlivce s rychlým metabolismem. Ona druhá volba je pak tou, kterou si přejeme všichni, nemluvě pouze o ženách. Co ale pak, když máme nějaké to kilo navíc, ale pořád chceme vypadat v plavkách sexy? I pro Vás, milé dámy, jsou tu módní stylové plavky, ve kterých zakryjete drobné i větší nedostatky a pořád budete vypadat skvěle. A i tyto plavky nemají obyčejný název. Říká se jim tankiny a začínají být čím dál více oblíbené, a to mezi ženami všech věkových kategorií i postav.
V dnešním článku se podíváme, čím jsou modely tankin typické, které módní značky je nabízí, kde je můžeme koupit my. No a nakonec nezapomeneme ani na naše nastávající maminky a ukážeme si modely tankin 2010 i pro ně.

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Tankiny Victoria´s Secret

A co to vlastně ty tankiny jsou? Tankiny jsou v podstatě typem dvoudílných plavek, ne však ledajakým. Horní díl plavek je totiž rozšířený o plavkovou tkaninu, která může sahat až po úroveň břicha. U spodního dílu plavek pak střih dán striktně není. Můžete ho tak pořídit ve střihu tang, kraťásků nebo v klasickém kalhotkovém střihu.
Jako tradičně se podíváme výběr z pestré škály tankin Victoria´s Secret. Jak je i na níže uvedených fotografií plavek vidět, psychedelické či takzvané pucci vzory budou tuto sezónu to pravé ořechové, a to nejen na plavkách. Psychedelickými vzory se mají na mysli různé vzory v pestrých až křiklavých barvách. Pucci vzory jsou pak vzory různých křivek také pestrých barev vytvořené Emiliem Puccim. Oba tyto vzory pronikly do módy v 60. letech 20. století a současná módní scéna je znovu, a dá se říci již po několikáté, objevila.
Společnost Victoria´s Secret tyto pestré vzory použila i na pár modelů tankin. Nezapomněla však ani na ty, které dají přednost jednobarevným plavkám.

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Tankiny Asos

Pokud si chcete pořídit tankiny ze zahraničí, ale nikam se bohužel nedostanete, nevěste hlavu. Britská módní společnost ASOS, založená v červnu 2000, je jedním z největších online shopů, ve kterém si můžete zakoupit stylové kousky oblečení i módních doplňků nejrůznějších celosvětově známých a proslulých módních značek. Bezproblémově zajišťují dovoz i k nám do České republiky. A tak si zde snadno můžete pořídit i tankiny. Inspirovat se tím, jaké plavky – tankiny společnost ASOS nabízí, se můžete na níže uvedených fotografiích. Jen pro informaci; hned první model tankin je modelem společnosti Marc By Marc Jacobs.

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Tankiny Bonprix

Společnost Bonprix je zásilkovým obchodním domem, jehož katalog pro jaro 2010 vám již moje kolegyně představila.
Tankiny ze společnosti Bonprix vám na oplátku představím já. I zde mezi modely plavek najdete tankiny s různými vzory, které, jak jsme si již zmínili, jsou znovuobjeveným hi­tem.

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Tankiny Matherhood Maternity

Nastávajícím maminkám opravdu věřím, že najít pro ně slušící a dobře padnoucí plavky není prostě snadné. Právě pro vás milé těhulky, jsem hledala a hledala, až jsem našla zahraniční internetový online obchod Matherhood Maternity, který zajišťuje mezinárodní dovoz.
Tankiny skvěle bříško zakryjí a ochrání ho i před ostrým sluníčkem. I vy sama se v nich budete určitě cítit o poznání lépe než v klasických bikinách.
Pro ty, které by chtěli bříško „opticky“ schovat, budou dobrou volbou plavky s většími vzory, jako jsou květy či geometrické vzory, které působí trojrozměrným klamem. Tyto geometrické vzory se pak nazývají vzory op-artové.
A tak i vy, milé budoucí maminky, se nemusíte obávat toho, že se s bříškem nemůžete oblékat trendy. Naopak.

Plavky, ve kterých zazáří každá z vás / Tankiny 2010 (http://www.luxurymag.cz)

„Zdroj“: www.asos.com, www.bonprix.cz, www.motherhood.com, www.victoriassecret.comwww.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu