Šátek Louis Vuitton – okořeňte symbolicky svůj outfit!

Šátek Louis Vuitton – okořeňte symbolicky svůj outfit!

3. května 2010, Louis Vuitton, módní doplňky, šátek, šál, stuha do vlasů, animal print, vzory

Sponzorované odkazy

Emblém LV je dobře známý nejen lidem pracujícím v módním průmyslu. Francouzský módní dům Louis Vuitton zná totiž kde kdo, a to se nemusí o módu ani zajímat. Monogramy Louis Vuitton na nás koukají téměř kdekoliv. V módních časopisech, v nejprestižnějších ulicích, ale i na nejrůznějších tržnicích. Tisíce, ne-li miliony žen i mužů po celém světě touží po pravé kabelce, elegantním svetříku nebo stylových slunečních brýlích. Louis Vuitton je již přes 150 let symbolem luxusu, kvality a bohatství.
Už je tomu dlouho, co společnost Louis Vuitton nevyrábí pouze kožené zboží a kufry. V buticích, které jsou lokalizovány v těch nejdražších třídách a avenue, najdeme i modely nejexkluzivnějšího oblečení a nejrozmanitějších druhů módních doplňků. A právě dnes se za jedním z několika druhů módních doplňků této prestižní společnosti společně ohlédneme. Představíme si nejen klasické šátky, ale i šály nebo stuhy do vlasů Louis Vuitton.


Louis Vuitton jednobarevná láska

Pokud jste se rozhodli, že své různým způsobem nabité penízky chcete utratit za módní doplněk v podobě šátku či šálu, ale zároveň chcete, aby když už jste za něj utratili takovou horentní sumu peněz, vám vydržel léta letoucí a ještě se navíc hodil téměř ke všem modelům z vašeho šatníku, pak tu pro vás mám kombinaci značky Louis Vuitton a jednobarevné kvalitní látky.
Jednobarevné odstíny šálů a šátků se Vám totiž budou snadno kombinovat se zbytkem vašeho outfitu. A z jakých kvalitních materiálů jsou šátky vyrobeny? Většinou se jedná o spojení hedvábí a vlny. V případě šálu odstínu jemně meruňkového se jedná o kombinaci hedvábí, vlny a lurexu, lehce růžový šál je tvořen hedvábím, vlnou a kašmírem, šedá šála je pak vyrobena pouze z kašmíru.


Louis Vuitton ať žijí vzory

Pokud čtete módní news, jistě víte, že jestliže je něco opravdu hodně stylové, pak jsou to různé vzory. A Louis Vuitton to ví samozřejmě taky a dovolím si konstatovat, že to věděl mezi prvními.
Animal print, vzory zvířecí kůže. Vzor, který je některými nenáviděn, některými milován. Je libo šátek s leopardím vzorem? Proč ne. Louis Vuitton nabízí vzory, o jakých se vám ani nezdálo. Vzory originální, pestré i decentní. Jaké jen budete chtít.


Louis Vuitton hnědé pokušení

Hnědá barva je barvou podzimu i barvou země. Hnědá je barvou nenápadnou i velice decentní a působí naprosto klidným a vyrovnaným dojmem. I proto se modely oblečení této barvy hodí i na ty nejformálnější společenské akce. To samá pak platí i o módních doplňcích hnědého zbarvení.
Pokud chcete svůj outfit okořenit a přitom pořád vypadat seriózně, pořiďte si šátek této barvy. Jestliže máte na to investovat své peníze do drahého a stylového šátku, šátek Louis Vuitton bude tou správnou volbou. Louis Vuitton není totiž kdejaká módní značka. Emblémem LV dáváte jasně najevo, kdo jste a co chcete a že na to máte.


Louis Vuitton sladké očarování

Pokud milujete barvy a módní doplněk bez barevných detailů pro vás není módním doplňkem, nezoufejte. Módní dům Louis Vuitton nezapomíná ani na vás. Naopak. Ví, že mezi svými zákazníky má ty, kteří upřednostňují střízlivé odstíny látek i ty, kteří barvy milují. Nejlépe několik barev najednou. A tak vymyslel šátek, na kterém jsou monogramy LV hned v několika barvách. Výsledek je neodolatelný. Však se můžete přesvědčit sami.


Potištěné šátky, šály i stuhy do vlasů Louis Vuitton

Anglicky se potištěným šátkům říká printed scarves a jsou výsledkem jedinečné tiskové techniky. Potiskem takového šátku může být cokoliv. Zdá se, že Louis Vuitton neměl s nápady problém. Potisky nejrůznějších barev v podobě kufrů a kabelek, emblémů LV, zvířátek a dalších nejrozmanitějších tvarů a detailů jsou nadčasové, stylové a opravdu výjimečné.


Na šátcích a šálách nechybí ani téměř typická „vuittoňácká“ hnědá barva se zlatavými logy a symboly této značky. Takřka historická klasika, řekla bych.
A co teprve ty úchvatné stuhy do vlasů nerůznějších vzorů? Už jen si opatřit zvonové džíny, úzké tričko s límečkem a rozpustilou módu, která už přinejmenším jednou stylová byla, tu máme zpět.


Pokud tedy sháníte něco, čím byste zvýraznili svůj celkový outfit, šátek, šál či stuha do vlasů bude to pravé. A pozor, nemusíte je nosit pouze na krku či ve vlasech. Tyto módní doplňky můžete nosit obtočené kolem zápětí, omotané kolem vašich kabelek, ovázané kolem pasu nebo je jednoduše můžete použít místo samotného pásku. Zkuste si pohrát s vašimi módními doplňky i vy a vyzkoušejte být pro jednou netradičně stylová.


„Zdroj“: www.louisvuitton.com, www.wikipedia.org

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu