Sex ve městě 2 v kinech již za měsíc!

Sex ve městě 2 v kinech již za měsíc!

4. května 2010, Sex ve městě 2, Sex ve městě, Sex and the city, Sex and the city 2, Sarah Jessica Parker

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi módní nadšence určitě už o premiéře druhého celovečerního filmu Sex ve městě víte a těšíte se na ni stejně jako já. Důvod, proč tento článek právě pod mými rukami vzniká je ten, že do premiéry Sexu ve městě 2 zbývá už jen pouhý měsíc, a tudíž tudíž je nejlepší doba na to upozornit.

Dalším důvodem, který mě „nakopnul“ k napsání tohoto článku byl druhý prodloužený trailer, který se se na internet dostal zhruba před týdnem a který ukazál asi tři nové záběry v porovnání s trailerem předchozím a musím říct, že z traileru to vypadá opravdu luxusně a máme se na co těšit. Taky mě těší, že se ve filmu objeví Penelope Cruz. Kromě této španělské krásky, se též můžete těšit na Miley Cyrus.

Z New Yorku do pouště

Děj se tentokrát přesouvá z New Yorku do Abu Zabí ve Spojených arabských emirátech, kde Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon strávily společně osm týdnů natáčení, což podle jejich vlastních slov byla nejdelší doba, kterou spolu strávily.

Na to, co všechno budou Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda prožívat ve dvojce Sexu, si tedy budeme muset počkat do 3. června, kdy proběhne česká premiéra, která je mimochodem týden po té světové (27. 5.). Co je však již teď známé, kromě místa děje, je že tyto čtyři kamarádky spolu vyrazí do pouště, kde bývalý Samanthin přítel natáčí akční film. Zajímavým momentem bude jistě také setkání Carrie se svou bývalou láskou Aidanem v podání Johna Corbetta.

Na co se však těším úplně nejvíc jsou módní kousky, které ve filmu uvidíme a zvláště pak mě zajímá, jak se dokázali ve filmu vypořádat s faktem, že Spojené arabské emiráty jsou přeci jen zemí, ve které se vyznává islám, a ženy tudíž musí chodit zahalené. Jak se tedy newyorčanky, které si libují v posledních výstřelcích módy, budou pohybovat v prostředí, které se vyznačuje tradicí cudného oblékání?

Takže dámy a pánové, fanoušci módy a Sexu ve městě, poznačte si do kalendáře datum 3. 6. 2010, kdy konecně tento film vstoupí do našich kin a těště se na tu barevnou podívanou!

Zdroj: www.sexandthecitymovie.com, www.idnes.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu