Elegantní i sexy zároveň - Samodržící punčochy

Elegantní i sexy zároveň - Samodržící punčochy

8. května 2010, Samodržící punčocháče, punčocháče, luxusnipradlo.cz, Victoria´s Secret, Net-a-Porter, Agent Provocatuer, American Apparel, krajkované lemování

Punčocháče jsou módním tématem, o kterém se můžeme bavit po celý rok. Některé z nás je rády nosí v kombinaci s podvazkovým pásem, některé z nás nedají dopustit na klasické punčocháče a některé z nás si potrpí na punčocháče samodržící. A právě o samodržících punčocháčcích bude dnešní článek. Samodržící punčocháče jsou velice praktickým doplňkem spodního prádla, který se narozdíl od klasických punčocháčů nejenže lépe nosí, ale také i lépe vypadá. Nemůže se nám s nimi stát, že by nám v pase zpoza kalhot nebo sukně vykukoval kousek svrchní části nebo, že by nám na úzké sukni v zadní části prosvítal lem.
Samodržící punčocháče prostě, již podle názvu, drží pěkně samy. Působí velice elegantně, a na ženách navíc vypadají naprosto sexy. Na co si ale při koupi samodržících punčošek dávat pozor a čemu se vyvarovat? Samodržící punčochy vypadají opravdu delikatesně, musí ale přesně „sedět“. Pokud se vám budou „zařezávat“ do stehen nebo naopak pokud vám budou sjíždět, dobrý pocit z nich zaručeně mít nebudete. Nejlepší bude, pokud si před samotnou koupí změříte obvod vašich stehen a v obchodě si zároveň ověříte obvod horní části punčoch.


Victoria´s Secret

Americká módní společnost Victoria´s Secret zaměřením hlavně na prodej spodního prádla svým zákaznicím představuje i modely samodržících punčocháčů. Na výběr máte jak z elegantních silonových samodržících punčocháčůkrajkovaným i hladkým okrajem horní častí punčocháčů, tak i roztomilé samodržící punčocháče pletené, které určitě nejen teple vypadají.
Se společností Victoria´s Secret si můžete být jisté kvalitou ale i vášnivými modely s patřičným vkusem.


Agent Provocateur

Inspirována sexy podvazkama a podvazkovými pásy, neváhala jsem ani minutu, abych shlédla, jaké módní kousky samodržících punčoch nabízí tato francouzská exkluzivní a luxusní společnost Agent Provocateur. Zjištění bylo omračující. Neskutečný počet nejrůznějších modelů mě přesvědčilo o tom, že si je tento módní dům zcela jist, že každá žena nejenže potřebuje ale i požaduje něco jiného. Nemohla jsem Vám tedy tento výběr neukázat.
Agent Provocateur nabízí zdrcující množství samodržících punčocháčů, od jednoduchých přes extravagantně vzorované až po extrémně barevné.


Net-A-Porter

Internetový obchod Net-A-Poreter.com patří mezi světové špičky online prodejců high fashion kousků a značek. Centrální kancelář tohoto online butiku byste našli v Londýně, dostupnost koupě modelů z jejich webových stránek je však celosvětový. A ani Česká republika není výjimkou. Proč se tedy nepodívat na nabídky za hranicemi našeho státu a přitom nevylézt ani z vaší postele? A jakéže to samodržící punčocháče Net-A-Porter vůbec nabízí?
Dáte mi jistě za pravdu, že módní trefou do černého budou samodržící punčošky síťkované. Nepřehlédnutelným modelem nejsou ani samodržící punčocháče bělavé barvy s krásným krajkovým lemováním.
Díky týdennímu updateu zboží tohoto online luxusního butiku Vám nemusí uniknout ani ty nejžhavější nabídky a novinky světových přepychových značek, ani co se týče samodržících punčocháčů.


Inspirativní Made in USA/ American Apparel

Pokud někdy zavítáte do Spojených států amerických, zkuste při své nákupní horečce nevynechat návštěvu známe sítě amerických butiků American Apparel.
Zaujmout vás mohou například jejich nekonformní modely oblečení, nepřehlédnutelná, ale přirozená extravagance a čisté linie.
Prozatím se alespoň zde můžete inspirovat módními a stylovými samodržícími punčochy. Jsou různě barevné, vyrobeny z odlišných ale stejně kvalitních materiálů a v podobných outfitech budete zcela jistě nepřehlédnutelnými. Mimojiné si na jejich „webových stránkách“ www.americanapparel.net můžete prohlédnout i fotogalerii samodržících punčoch tak, jak je nosí běžně obyčejní lidé každý den.


Luxusnipradlo.cz

Pokud ale při svém nákupu chcete zůstat věrni České republice, pak tu pro vás mám výběr modelů samodržících punčoch z internetových stránek www.luxusnipradlo.cz.
Jestliže se z jakýchkoliv důvodů bojíte nakupovat přes internet, pak na jejich internetových stránkách v odkazu „Naše prodejny“ najdete kamenné obchody, kde vám jejich zkušení prodejní asistenti s výběrem těch správných samodržících punčošek opravdu rádi poradí.


„Zdroj“: www.victoriassecret.com, www.americanapparel.net, www.net-a-porter.com, www.luxusnipradlo.czwww.agentprovocateur.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu