Jarní bundy 2010 – džísky

Jarní bundy 2010 – džísky

6. května 2010, jaro bundy, jarní bundy, bundy jaro 2010, dámské bundy, dámské jarní bundy, dámské bundy na jaro 2010, jaro 2010, trendy jaro 2010, fashion tips, módní tipy

Sponzorované odkazy

Z názvu tohoto článku je celkem jasné, o čem se v něm bude jednat, co však už tolik evidentní není, je to, že půjde o jeden z mnoha článků našeho seriálu o jarních (a hned posléze také letních) bundách. Začínáme tím nejstylovějším a nejtrendovějším kouskem, které nám v této oblasti jaro 2010 přineslo, tedy denimovými či riflovými bundami, prostě džískami.

Ještě před rokem byste si možná řekli, že džínová bunda je naprosto out a připomíná vám ledatak šílenou módu let 80. či ještě šílenější módu následujícího desetiletí. Avšak jak je známo, móda se neustále opakuje a recykluje již jednou nastolené trendy a zrovna tento rok se zdá být denimu velice nakloněn, a tudíž se na džísky nemohlo zapomenout.

Jak jsem již řekla, kolekce různých trendových značek jsou plné denimu, a to jak co se týče džinů, tak i košil, šatů, overalů nebo právě bundiček. Absolutním hitem letošního jara i léta je pak bundička ve světle modrém denimu. Avšak nezůstává se pouze u modré džínoviny, například TopShop nabízí i takové barvy, jako je například růžová, červená nebo šedá s květinovým potiskem. Můžete také vybírat i co se týče délek a střihů. Velice sexy jsou krátké bundičky do pasu nebo ještě výš. Je libo zapínání na knoflíky nebo na zip? Sáhnete po klasickém střihu nebo vyzkoušíte například zvýrazněná ramena? Ať už si vyberete jakoukouli variantu, vězte, že budete vždy in.

A k čemu vlastně džísky nosit?

Možná, že nad koupí džisky ještě váháte, protože nevíte, k čemu a jak byste ji nosily. A právě pro vás tu teď představím několik osvědčených looků, které se vám jistě budou líbit a které zaručeně sklídí úspěch.

Look 1

Snad k ničemu nevypadají květované legíny lépe než ke světlé džísce do pasu. Květované legíny už jsou samy o sobě dost nápadným prvkem, raději tedy zvolte nenápadný top, v našem případě je to šedý top s řetízky. Samozřejmostí jsou vysoké podpatky. Stylové květované brýle budou tím posledním krokem k dokonalostil.

Look 2

Obyčejné bílé tílko v kombinaci s růžovou šifónovou sukní působí velmi romanticky. Světlá džínová bunda jen dokresluje romantický ráz tohoto looku. Růžové mohou být i doplňky, a to včetně bot, které se k sukni velmi hodí. Perly a zlatý náhrdelník by sice mohly působit trochu rušivě, ale jak vidno, není tomu tak.

Look 3

Look 3 je takovou městskou variantou na džínovou bundu. Černé legíny, bílý delší top ozdobený páskem a trochu zajímavější džínová bunda v uniformním stylu. Baleríny a kabelka s cvočky dodají outfitu rockovější ráz.

Look 4

Musím se přiznat, že jsem dlouho trendu „double denim“, tedy džínám a džínovému vršku, ať už v podobě bundy či vesty, nemohla přijít na chuť, ale kombinace světlě modrého denimu mi přijde opravdu povedená, zvláště pak s bílou či hnědou.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu