Bavlněné ponožky v sandálech ovládly mola! Půjdete do nich i vy?

Bavlněné ponožky v sandálech ovládly mola! Půjdete do nich i vy?

19. května 2010, Bavlněné ponožky, ponožky v sandálech

Sponzorované odkazy

Bavlněné ponožky, pro většinu z nás obyčejná, nezajímavá, pouze funkční část šatníku. Kolik z nás dam ráno přemýšlí, zda si obleče kovově šedé saténové kalhoty nebo lososovou saténovou sukni? Dovoluji si odhadnout, že většina z nás se při oblékání zaměří především na tyto důležité prvky našich denních outfitů. Otázkou však je, kolik z nás, ale pomyslí na to, zda si vezme třpytivé stříbrné ponožky, nebo ty kouřově šedé? Vždyť jsou to JEN bavlněné ponožky, bota je schová a chlad nad nimi nezvítězí. Splní svou funkci a zůstanou utajeny. Jakoby snad nemohly být samy o sobě dokonalým doplňkem.

Móda není jen věcí vkusu, ale i odvahy. Vaše zkušená očka si již jistě povšimla, že náš největší český hřích, tedy ponožky v sandálech, teď dobývá módní mola. Své by vám o tom jistě řekly světové designérské špičky, které tohoto trendu využily ve svých kolekcích. Které to byly? Christian Dior, Margaret Howellová, Rei Kawakubová, John Galliano a Christopher Bailey a mnozí další.

Co to způsobilo na světové, ale i české módní scéně? Designéři a stylisti se rozdělili na dvě, poměrně radikální skupiny. Jedni tento trend milují, druzí naprosto zavrhují. Mezi světovými celebritami, si ale také našly své stoupence, ostatně, samy zhodnoťte, jak světové celebs zvládly právě náš „národní módní trend“.

Momentálně již nevyvratitelný fakt, který by většina z nás ještě před pár měsíci odsoudila jako vrchol nevkusu, je teď (alespoň pro část z nás) žhavým trendem! Hlavním argumentem odpůrců je orientovanost především na nižší věkové skupiny, jelikož tento trend údajně není vhodný pro elegantní dámy středního věku. To už je ovšem věcí vkusu každé ženy. Pokud i vy samy chcete zkrášlit svou nožku, je zde hned několik typů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Doufám, že jste si vybraly a pokud Vás tyto ponožky okouzlily natolik, že byste se samy rády staly jejich hrdými majitelkami, veškeré uvedené modely naleznete na homepage Milé dámy, stále máte pocit, že bavlněné ponožky jsou pouhou funkční součástí našich šatníků?

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu