Skvostná kolekce Versace pro léto 2010

Skvostná kolekce Versace pro léto 2010

7. května 2010, Versace pro léto 2010, dámská kolekce, Versace

Sponzorované odkazy

Gianni Versace je v módním průmyslu neskutečně uctívaným a důležitým pojmem. Když v roce 1997 zemřel na následky střelby, znamenalo to obrovskou tragédii nejen pro módní průmysl, ale i pro spoustu obyčejných lidí módu milující. Módní dům Versace však přežil, dále vzkvétal a vzrůstal. Ani dnes tomu není jinak. Společnost Versace každoročně představuje své kolekce oblečení a dalších módních doplňků na nejrůznějších módních přehlídkách a pořad patří mezi ty nejúspěšnější a nejlepší módní designérské domy.
V dnešním článku se ale historií značky zabývat nebudeme. Společně se totiž podíváme se na něco zcela nového. Poohlédneme se za novou dámskou kolekcí oblečení a částečně i módních doplňků Versace pro léto 2010.


Elegantně podle Versace

Versaceho kolekce pro léto 2010 je jak elegantní, tak ležérní. Najdeme v ní modely, které se dají nosit kamkoliv; na různé společenské akce, do práce i na víkendové procházky městem. Oblečení hýří barvami, ale bez problémů zde najdeme i klasiku v podobě barvy černé a bílé.
Vzory a elegance; tato donedávna možná nepředstavitelné spojení dnes znamená naprostý hit a absolutní stylovost. Módní domy udávají to, co je dnes trendy a co se nosí. Jak jste si již mohli všimnout, letošním „číslem jedna“ budou vzory. Plno módních společností tak prezentuje vzory ve svých kampaních a nových kolekcích. Versace není výjimkou. Inspirujte se barevnými šatami s různě poskládanými vzory, které se budou díky elegantnímu střihu hodit i do formálnější společnosti a díky pestrosti také i na letní romantické procházky.


Rozmarné léto můžete prožít i v podobně rozverných modýlků, které působí roztomile i trochu nevšedně. Naprostým módním hitem je pak stylový ležérní kostýmek s trendy střiženými bermudami a volnější košilí. Všimněte si také detailů například v podobě moderně zapošité látky či různě barevně vzorovaného materiálu, který jako by naschvál zaniká pod dalšími pestrými vzory.

Ležérní je střih prvních šatů, ke kterým si můžete obout jak podpatky, tak i balerínky nebo stylové gladiátorky. Další dva modely naopak vyzařují naprostou elegancí. Nechte se i vy očarovat elegantním kostýmkem nebo dvoubarevnými šatami luxusní společnostiVer­sace. Netradiční spojení barev a výrazné vzory, barvy i knoflíky je to, co dělá modely okouzlující.


Krátké i dlouhé kalhoty

Přírodní béžová barva, která byla moderní i vloni, se nikam nevytratila. I toto nám může Versace potvrdit. Navíc vynikne ve spojení s ostrými barvami. Nemusíte se bát ale ani modelu jen v béžové, pokud se přec jenom obáváte být celá v béžovém, pořiďte si k tomu výrazný barevný doplněk, třeba módní dlouhý šál.


Šaty dělají člověka

Šaty od pradávna symbolizují postavení ženy. Není tomu dávno, kdy se podle šatů rozdělovaly společenské vrstvy na movité a nemovité. A i Versace udává svým způsobem společenské postavení. Totiž, kdo nosí Versace, ten na to jednoduše i má. A podle všeho nejen na modely Versace, ale i na jiné prestižní značky.
Na výběr máte hned z několika tipů šat. Bílá a krásná jako nevěsta, ale nevěsta to není? Ne, jsou to skvostné šaty od Versaceho. Sexy úzké i rozverné se skládanou sukní a elegantně nápaditými ramínky.


kolekci pro 2010 nechybí ani černá barva, která by měla tvořit klasický základ každého šatníku. černé kousky oblečení totiž můžete kombinovat téměř s čímkoliv.


A opět je tu barva béžová či šaty se zlatavými odlesky. Krátké i dlouhé; s různým řešením detailů.


Poslední série z ukázek Versace pro léto 2010 tvoří dva modely nádherných šatů, jasných jako slunce samo.
Dlouhé šaty s vysokými rozparky. U žlutých šatů nejenže vyniká jejich krásná barva, ale i velice zajímavý až ležérní střih. Zlatavé šaty jsou naopak velmi elegantním modelem určené hlavně pro bály.


Položme si ale ruku na srdce. Málokterá z nás si může dovolit ošacení společnosti Versace. Proč bychom se ale nemohli oblečením při alespoň inspirovat? V případě společnosti Versace se přinejmenším můžete inspirovat úžasnými a přitom jednoduchými střihy, barevnými kombinacemi či pestrými vzory nebo propracovanými detaily.

„Zdroj“: www.versace.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu