Triumfální plavky Triumph pro léto 2010

Triumfální plavky Triumph pro léto 2010

10. května 2010, plavky Triumph, Triumph International, plavková sezóna 2010, kolekce plavek pro léto 2010, butiky Triumph, monokiny, plavky léto 2010, tankiny, bikiny, pareo, tuniky

Sponzorované odkazy

Společnost Triumph International začala opravdu od píky. Z malé německé továrny na korzety, která byla založena v roce 1886 Johannem Gottfriedem Spiesshoferem a Michaelem Braunem, se stala světově proslulá a oblíbená společnost zaměřující se na navrhování, výrobu i prodej spodního prádla, nočního prádla či plavek. V současné době můžete najít Triumph ve více než 120 zemích po celém světě. Pod společností Triumph se skrývají čtyři značky, a to Triumph, sloggi, Valisère**** a HOM. A protože se blíží plavková sezóna 2010, dovolujeme si vám v dnešním článku představit kolekci plavek pro léto 2010, kterou již nyní najdete v buticích Triumph i u nás v České republice a ze které si díky její opravdu široké nabídce střihů i barev a vzorů nejde nevybrat.

Společnost Triumph vám pro blížící se plavkovou sezónu nadělila nejen okouzlující modely bikin, jednodílných plavek, tankin i monokin nebo luxusní kousky plážového oblečení, ale i mnoho dalšího.
V dnešním článku tak můžete objevit a obdivovat modely plavek Triumph pro léto 2010, které si již klidně zítra můžete jít do butiků Triumph koupit. A tak neotálejme a pojďme se na všechny ty úžasné modely, které stojí za to, podívat.


Triumph kombinace

Se společností Triumph můžete kombinovat, jak se Vám zachce. Pokud si někdy v butiku říkáte, že byste si ty plavky koupila, ale nelíbí se vám střih spodního či horního dílu, věřte, že se v buticích společnosti Triumph se vám toto stát nemůže. V její nabídce jich najdete hned několik. Bikiny s trojúhelníčkovými košíčky, bikiny s klasickými košíčky a vyztuženou kosticí s úzkými i širšími ramínky nebo kalhotky v klasickém i kraťáskovým střihu.


Na výběr máte i z dalších různých odstínů. Vyberete si tak, i pokud máte radši plavky vzorované nebo naopak jednobarevné s minimálním použitím vzorů a dalších detailů.


Plavky Triumph černobílá kolekce

Ráda bych pokračovala klasickou v podobě černobíle barevných modelů značky Triumph. Takovéto plavky najdete v buticích této značky v kolekcích pojmenovaných Audrey, Athena a 4yr Curves.
V kolekci 4yr Curves pak najdete mimo černobílých kombinací i použití kombinací barevnějších, jejíž díly plavek spolu také můžete lehce nakombinovat. Navíc je tato kolekce určená také pro ženy s potřebou větších velikostí košíčků. U dalších dvou kolekcí je pak velice elegantní kontrastní lemování. Všechny tři kolekce spojuje poutavé použití vzorů. V kolekcích můžeme objevit jednodílné i dvoudílné plavky s nejrůznějším střihovým řešením. Cena plavek není úplně nízká, ale pokud chcete investovat do kvality, pak je cena v průměru 1000 Kč za plavky zcela adekvátní.

Barvičky jsou v módě

Barevné odstíny plavek jsou nejen v kurzu, ale jsou i velice praktické. Pokud ještě nejste opálená, v černých nebo bílých plavkách vaše neopálenost vynikne spíš než v plavkách barevnějších odstínů. Proto jsem si pro vás přichystala i kolekci plavek barevných. Plavky z této řady najdete v kolekcích pojmenovaných Body Slender 10, Cosmopolitan, Venus či Cybell.
Sportovnější modely plavek hnědé barvy v kombinaci s bílou a tyrkysovou z řady Body Slender 10 mají jednu obrovskou výhodu. Plavky z této série totiž opticky zeštíhlí Vaše tělo díky opticky zeštíhlujícím vsadkám. Okouzlující je i samotné barevné řešení. V kolekci Cosmopolitan najdete úžasné monokiny se zajímavě kříženým zapínáním okolo krku. V kolekci Venus najdete na druhou stranu krásné tankiny bez ramínek, také v úžasné tyrkysové barvě. Ani linie Cybell nevybočuje z řady a nabízí svým zákaznicím celou škálu zářivých plavek.


Ať žijí vzory

Pokud jsou moderní vzory na oblečení, vzory na botičkách a vzory na dalších nejrůznějších částech našeho outfitu, pak plavky nemohou být výjimkou. Modely plavek s použitím vzorů najdete téměř ve všech již zmíněných kolekcích. Nejvíce na ně natrefíte ale v sériích Triumph, a to Katherine, Kir Royal, M2M 10 a Minerva.
V těchto okouzlujících kolekcích najdete celou škálu různě použitých vzorovaných detailů. Tak například v kolekci Katherine najdete takzvaný paisley vzor. Jedná se o jemnou kresbu drobných květinových vzorů, které jsou pak seskupeny do tvarů piniových šišek. Název je pak odvozen od města Paisley se tkaniny s takovýmto vzorem vyráběly. Kir Royal nejenže královsky zní, královsky totiž i vypadá. I zde najdete plno střihů a pestrých barevných odstínů. Série M2M 10 vám opět umožní nakombinovat různé díly plavek a k tomu dokonce i boxerky či sandály. V neposlední řadě vám kolekce Minerva nabídne plavky s formujícím efektem.


Co na pláž k plavkám?

Pokud nevíte co si na sebe vzít, když vyrážíte na pláž, inspirovat se můžete modely plážového oblečení z kolekce Beach 10 a Zuma. V obou kolekcích najdete elegantní tuniky či apartní pareo.


„Zdroj“: www.triumph.com, www.skolatextilu.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu