Dámské jarní bundy - vyberte si třeba Nike!

Dámské jarní bundy - vyberte si třeba Nike!

11. května 2010, dámské jarní bundy, dámské bundy jaro 2010, sportovní bundy, jarní bundičky Nike, větrovky, www.queens.cz, www.ikonikstore.cz, taštičky Nike, vzory, jarní bundy, bundy jaro 2010, windrunner

Sponzorované odkazy

Americkou celosvětově populární společnost Nike známe jistě všichni. Jak také jistě víme, značka Nike se soustřeďuje především na výrobu kvalitního sportovního oblečení a sportovních doplňků.

Pouze ve zkratce připomenu, že společnost Nike byla založena v roce 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Zajímavostí je, že logo firmy Nike, které má představovat křídlo řeckých bohů, bylo navrhnuto studentkou grafiky Carolyn Davidson. Kuriózní je, že Carolyn Davidson byla placena od pracovní hodiny, a to částkou dva dolary za hodinu. Celková výplata pro Carolyn Davidson a cena loga tak tvořila pouhopouhých 35 amerických dolarů. Logo bylo poprvé veřejně použito v roce 1971.
My se v dnešním článku zaměříme na jeden model ze sportovnější řady Nike. Model, který oceníme a využijeme hlavně teď na jaře, kdy nám ještě nestačí pouhé tričko nebo tílko, ale pořád potřebujeme něco navrch. Podíváme se totiž za stylovými jarními bundičkami Nike pro ženy všech věkových kategorií. Níže předvedené dámské trendy modely jarních sportovních bundiček Nike najdete na internetových stránkách online shopů: www.queens.cz a www.ikonikstore.cz, kde si je v teple vašeho domova můžete zakoupit třeba i vy.


Od růžové po černou Nike

Jakou módní barvu jarní bundičky si letos pořídit? Odpověď se vám bude zdát možná prostá, ale je naprosto pravdivá. A sice, takovou jaká se vám líbí. Letošní jaro a léto budou jak ve znamení pestrých a zářivých barev, tak i barev zemitých, přírodních a klasických. Takže se nám z módní scény nevytratí ani tolik oblíbená klasická černá barva.
Samy ale můžete uznat, že jarní bundička Nike v podání jasné a oslnivé růžové barvy, je opravdu úchvatná. Vězte, že v takové bundičce vás nikdo nikde nepřehlédne. Navíc v ní díky elegantnějšímu střihu můžete vyrazit i do města. Stačí, když si k ní oblečete skinny džíny a abyste ladila, bílé tenisky s růžovým Nike logem. Number one v ní ale budete i na procházce.


Bundičky Nike do cípu

Pokud si říkáte, když už barvy, tak nejméně dvě najednou, pak o pro vás mám dobrou zprávu. Stejný názor měli i designéři Nike. Série moderních bundiček Nike s jinak barevnými cípy ve vrchní části bundičky vypadají stylově a neobyčejně.
Již u fotografií nad, jste si určitě nemohli u jarní bundičky Nike v modré tyrkysové barvě, nevšimnout roztomilé mini taštičky Nike. Podobnou taštičku trochu jiného střihu můžete vidět i níže. Obě bundičky pak můžete pohodlně složit do mini taštiček stejných barev, které jsou v ceně produktu. Praktické, nápadité a navíc zadarmo, to je kombinace, která určitě potěší.


Vzorované bundičky Nike

I společnost Nike dobře ví, co je zrovna moderní a co se nosí. A tak ani tato módní a sportovní značka nezaostala a vytvořila bundičky se stylovým použitím geometrických „pucci“ vzorů pestrých barev.
Pokud tedy toužíte po něčem nevšedním a stylovým, pak si na internetových stránkách www.queens.cz nebo www.ikonikstore.cz můžete pořídit jarní bundičky právě s těmito neotřelými geometrickými pestrými vzory.
Toužíte-li ale po něčem výraznějším, ale nejste si jista, zdali se vám zamlouvá právě toto použití extravagantnějších vzorů, pak by se Vám mohla zamlouvat šedá bundička s jemnějšími vzory.


Krátké bundičky na šňůrku

Možná si ještě podobné modely níže zobrazených bundiček pamatujete z doby, kdy jste si hráli s ostatními dětmi na hřišti. Ano, jsou to větrovky s klokaní kapsou, které začínají být opět moderní a žádané. Najdete je i v kolekcích Nike a zakoupit je můžete na již zmiňovaných internetových stránkách například v oblíbené fialové barvě i klasické barvě bílé.


Z kolekce jarních sportovnějších bundiček Nike máte opravdu na výběr. Barvy, střihy i použití materiálů je navrhnuto podle posledních trendů a stylů, a tak můžete vypadat půvabně i v sportovnějších modelech oblečení.

„Zdroj“: www.queens.cz, www.ikonikstore.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu