Jaká byla jarní móda v dubnu 2010?

Jaká byla jarní móda v dubnu 2010?

14. května 2010, Luxurymag, móda 2010, móda jaro 2010, trendy jaro 2010, jaro 2010, jarní móda 2010, letní móda

Sponzorované odkazy

Polovina května je za námi, a to je ten správný čas se poohlédnout za tím, co jste si mohli na Luxurymagu, Vašem oblíbeném web-magazínu o módě a dobrém stylu, přečíst v měsíci minulém, tedy v dubnu.

Nutno říci, že duben opravdu dostál své pověsti a počasí bylo tudíž všelijaké. Avšak přeci jen se nějaké ty slunečné a teplé dny naskytly, a tudíž jste mohli využít našich rad v oblasti módních trendů.

Tou první radou a zároveň také jedním z prvních článků v měsíci dubnu byl ten o tom snad nejvýraznějším trendů tohoto jara, který je bezpochyby Květinový vzor. V našem článku jsme na něj nejen upozornili, ale také poradili, jak se s ním vypořádat a jak kombinovat. Dalším výrazným trendem je bezpochyby denim, a to nejen už v podobě klasických džínů, ale hlavně pak se do módy vrátily Džínové sukně a vestičky. Své jarní a letní kolekce nám představily značky jako Terranova nebo F&F, nakoukli jsme též do Katalogu Bon Prix.

Nezapomněli jsme ani na fakt, že čas dovolených se blíží a vy už máte určitě chuť koupit si nové plavky. Svou plejádu barev, vzorů a střihů předvedla česká značka Litex, také jsme si řekli, co jsou to vlastně Monokiny a kde můžete sehnat ty nejhezčí.

Velký prostor jsme v dubnu věnovali i spodnímu prádlu. Proti sobě jsme postavili Saténové noční košilky a pyžama, nebo kalhoty s nohavičkou proti tangám. Také jste se u nás mohli možná poprvé dovědět o Svítícím spodním prádle. Prostor jsme však dali i prádlu funkčnímu nebo například pánským nočním košilím.

Dostalo se i na šperky, a to v článku o populární Chirurgické oceli, tentokrát v kombinaci s krystaly Swarovski.

Již tradiční pohled do světa vysoké krejčoviny jsme Vám zprostředkovali pomocí famózní Ninny Ricci.

Doufáme, že květnové počasí nebude kopírovat to dubnové a že budete mít stále chuť si na Luxurymag chodit pro inspiraci a novinky ze světa módy a lifestylu.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu