Levi's - limitovaná kolekce triček a zlatá horečka!

Levi's - limitovaná kolekce triček a zlatá horečka!

13. května 2010, Levi's, levisky, džíny, Levis

Sponzorované odkazy

LIMITOVANÁ KOLEKCE TRIČEK S HYDRO74

Novou edici designových triček tentokrát navrhl americký grafik Hydro74, Kolekce zahrnuje tři motivy – Dead Beat, Angry Youth and Face of Fear ve třech barevných provedeních – bílé, černošedé a červené. Trička jsou právě v prodeji v Levi’s Storech za 890 korun.

Hydro74 (vlastním jménem Joshua M. Smith) – ilustrátor, grafik a mouse clicker. V posledních letech pracoval pro Nike, Vans, Burton Snowboards, K2 Snowboards, Adio Footware, MTV a spoustou dalších značek z oblasti módy a snowboardů. Hydro je absolutní šílenec, který se snaží trávit podstatně více času se svým počítačem než s lidskými bytostmi.

ZLATÁ HOREČKA JE ZPÁTKY!

Vykopej svoje staré džíny, nastartuj koně a zajeď do nejbližšího Levi’s Storu. Za jakékoliv staré džíny dostaneš slevu 500 korun na nové levisky. Tvoje staré džíny mají cenu zlata!

Do 25. května můžete přinést staré džíny jakékoliv značky a získáte slevu 500 korun na nové. Čekají vás v Levi’s Storech v Palladiu, na Václavském náměstí 30 a dalších, tak si přiďte vybrat trendy kousky z nové letní kolekce. Džíny jsou letos opravdu IN!

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu