Vybíráme šortky pro léto 2010

Vybíráme šortky pro léto 2010

3. června 2010, www.coreshop.cz, www.in-obleceni.cz www.queens.cz, dámské kraťasy, šortky, džínové kraťasy, bermudy, kraťasové overaly

Sponzorované odkazy

Stejně jako jsou modely sukní typické spíše pro letní dny, i kraťásky a šortky máme v zařazené spíše pro parna. Pro mnohé z nás jsou kraťásky nejoblíbenějším letním oblečením. Díky svému střihu jsou praktické a komfortní, nikam se nám nevytahují a navíc vypadají sexy. Většina z nás má doma hned několik druhů kraťásků, a to od těch sportovních po elegantní, přes kraťoučké až po ty delší, někdy nazývané bermudy. A není se čemu divit. Ve sportovních kraťáscích můžeme v noci pohodlně spát, přes den si v nich zasportovat a večer jít v jiných třeba na rande. řikrát tak během 24 hodin vypadáme jinak, ale v podstatě máme na sobě pořád ten samý druh oblečení.
K elegantnímu kousku kraťásků si můžete bez problému nazout i botičky s vysokými podpatky. Stačí zkombinovat správné druhy oblečení a letní elegantní outfit budeme mít na světě.
Téma dnešního článku je tedy známo. Jaké styly budou letos moderní a kam se za šortkami, kraťásky a bermudami podíváme? Tentokrát se za nabídkou vypravíme do internetových butiků „www.in-obbleceni.cz“, „www.queens.cz“ a " www.coreshop.cz".


Kraťásky z in-obleceni.cz

Internetový obchod „www.in-obleceni.cz“ je místem, kde najdete spoustu modelů oblečení, spodního prádla i nejrůznějších módních doplňků včetně obuvi či slunečních brýlí. Dnes se však zaměříme pouze na výběr z řady kraťásků.
Moderní pro tuto sezónu budou jak ty jednobarevné tak i ty vzorované. Střihově delší plátěné kraťasy v bílé barvě můžete v jejich spodní části stylově stáhnout šňůrkami. Důvtipně působí i nařasení okolo. Sexy budete vypadat v mini-kraťáscích leopardího vzoru na knoflík a zip, ale i ve sportovních šortkách army stylu v červeno bílé barvě.


Pokud něco bude letos opravdu in, tak to budou právě kraťáskové overaly. A protože je tento článek věnovaný právě kraťáskům, byla by škoda neukázat si aspoň tyto tři modely overalů právě v kraťasovém střihu. I ty si můžete objednat v online butiku „www.in-obleceni.cz“. Jedinečný je jak overal s efektním zavazováním za krk a poutavým nařasením po celé své délce, který si seženete ve vícero barvách, tak i džínový overal nad prsa, jehož součástí je i líbivý páseček.


Sportovní s queens.cz

Pokud máte rády barvičky a potrpíte si spíše na sportovnější modely oblečení, navštívit byste mohly webovou stránku e-shopu „www.queens.cz“, kde přesně takové modýlky snadno nakoupíte. Vybrat si zde budete moci mezi několika moderními a populárními značkami, jako jsou Nike, Endorfina, K1X, Pelle Pelle či Dada. Mezi několika modely si pak můžete vybrat i nestárnoucí klasiku v podobě džínového materiálu.


Neobyčejně s coreshop.cz

Pokud milujete nevšední vzory a tradiční střihy, pak nezapomeňte navštívit ani webovou stránku „www.coreshop­.cz“, kde si zcela určitě vyberete mezi kraťoučkými šortkami neobyčejných a znamenitých vzorů, v podobě kostiček i proužků vertikálního i horizontálního směru, které jsou v současném módním světě naprostým hitem.


Poutavé zde nejsou ale jenom šortky krátké. Jak můžete vidět níže, lehce zde nakoupíte i kraťasy střihově delší, ale stejně zajímavé. Módní trefou pak budou dámské kraťasy v šedo-černém proužku, které mají stylové nastavitelné šle. Stejně moderní budou i sportovní bermudy v proužku, kraťasy džínové i kraťasy s úzkým a obepínajícím spodním lemem v dolní části.


„Zdroj“: www.coreshop.cz, www.in-obleceni.cz www.queens.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu