České stylové plavky Triola 2010 pro letní dny u moře i u bazénu

České stylové plavky Triola 2010 pro letní dny u moře i u bazénu

29. května 2010, plavky Triola, Triola, Charme, kolekce plavek Triola pro rok 2010, bikiny

Sponzorované odkazy

Společnost Triola je považována za jednu z nejkvalitnějších výrobců dámského spodního prádla a modelů plavek. Česká módní společnost Triola neježe spodní prádlo i plavky vyrábí, dokonce si je i sama navrhuje. Modely spodního prádla i plavek jsou kvalitní, funkční, stylové i módní. Jako jedna z mála společností také vyrábí a prodává modely prádla i pro velké velikosti, a to až velikostí H a I.
Společnost Triola je prakticky rozdělena do dvou vlastních značek, Triola a Charme. Výrobky společnosti Triola ocení zákaznice, které vyhledávají na trhu spolehlivý komfort, dokonalé střihy a to vše za velmi výhodné a dostupné ceny. Výrobní závod této české společnosti najdete v Horním Jiřetíně, centrálu v Praze. Zboží pak Triola dodává jak do svých vlastních obchodů, tak i do různých míst maloobchodní sítě v České republice i na Slovensku.
Česká společnost Triola je zárukou pohodlných modelů, perfektních a módních střihů, kvalitních materiálů a bezchybného zpracování.
Plavky jsou navíc testovány a vyrobeny tak, aby byly odolné vůči agresivním vlivům mořské či chlorované vody. To, jak se o plavky správně starat, pak najdete v spotřebitelském magazínu, jež je součástí každého balení plavek Triola. V dnešním článku si představíme kolekci plavek Triola pro rok 2010.


Plavky Triola pro rok 2010

Stejně jako ostatní módní společnosti do svých současných kolekcí na rok 2010 zařadily různé vzory, i česká módní společnost Triola ví, jaké vzory se tuto sezónu budou nosit. Do své kolekce tak po vzoru ostatních zařadila i ona různé pestrobarevně geometricky poskládané obrazce.
Jak můžete sami vidět, návrháři si dokonale pohráli i s barevným zpracováním. Inspirovat se můžete i použitím rozměrově větších módních doplňku v podobě stylových korálků.
Střih plavek je klasický, košíčky jsou jemně vyztužené a podprsenky mají kostice.
U některých modelů si pak můžete pohrát i se samostatnými ramínky, které jsou odepínací, a tak si můžete horní díl plavek zapnout i za krkem.


Elegantní jsou i modely plavek zbarvené do atraktivních odlišně modrých odstínů. I zde jsou u plavek Triola jejich košíčky jemně vyztuženy a podprsenky obsahují kostice, díky nimž vypadá poprsí pevně a přirozeně.
Vkusným detailem je na druhém modelu plavek u jejich dolní části poutavý rádoby pásek v podobě spletitých šňůrek. Všimnout si můžete také širšího střihu kalhotek. Inspirovat se můžete také něžně jemným a roztomilým vzorem u obou typů plavek Triola.


Pokud před vzorovanými plavkami dáváte přednost jednobarevnému modelu bikin, zcela jistě si vyberete i u společnosti Triola vyberete i vy. Jak vidíte, na své si zde přijdou i ženy objemnějšího poprsí, které mohou mít s výběrem plavek nemalé problémy. I ženy s velkým poprsím mají přeci právo vypadat v bikinách sexy. A právě to jim modely plavek české společnosti Triola umožní.


Spodní díl Triola

Pokud nesháníte celé plavky, ale pouze jejich spodní kalhotkovou část, i v tomto případě si zde můžete vybrat. V její nabídce najdete různé druhy střihů (nízké i vysoké střihy, polokraťáskový i klasický kalhotkový střih) vzorů i barev.


Veškeré modely plavek Triola jsou vyrobeny z pevných, odolných a kvalitních materiálů, které jsou vhodné i pro ženy, které trpí alergiemi na kov. Kovové doplňky na plavkách totiž neobsahují nikl, který je považován za hlavního alergena, jenž alergie způsobuje.

„Zdroj“: www.triola.cz, www.eshop.triola.cz, www.luxusnipradlo.czwww.spodni-pradlo-leontyna.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu