Novinky z New Yorkeru: Lady Gaga a kolekce léto 2010

Novinky z New Yorkeru: Lady Gaga a kolekce léto 2010

15. května 2010, new yorker, new yorker oblečení, new yorker léto 2010, plavky new yorker, lady gaga

Sponzorované odkazy

Možná jste zaregistrovali onen televizní spot, který oslavuje 777. obchod značky New Yorker, který se nachází dokonce v poušti. Ku příležitosti otevření tohoto obchodu, New Yorker také přichází se soutěží, ve které můžete vyhrát například zájezd do Dubaje. Avšak způsob, jakým můžete tento zájezd nebo například 7777 euro vyhrát, je poněkud zvláštní. Vše totiž spočívá v primitivní hře, kdy buď musíte mít opravdu hodně dobrý postřeh, anebo štěstí. Možná, že obé. Avšak na obranu firmy je nutné říci, že New Yorker nabízí i něco víc, než jen tuto trochu stupidní hru, a to nová trička s motivy Lady Gaga a samozřejmě novou letní kolekci, na kterou se také v tomto článku podíváme.

Lady Gaga pro New Yorker

Pokud jste tuto kolekci triček ještě neviděli, možná si myslíte, že půjde o něco hodně extravagantního a barevného, jak jsme u Lady Gaga zvyklí. Bohužel pro fandy této zpěvačky a jejího stylu musím říct, že nic takového v New Yorkeru nenajdete, neboť se jedná o obyčejná bílá trička s černobílými potisky tváře, případně celého těla této zpěvačky. Na Lady Gaga nuda, avšak pro méně odvážné fanoušky super způsob, jak vyjádřit svůj obdiv.

Kolekce Léto 2010

Amisu a Smog

Dámská řada Amisu a pánská řada s názvem Smog si pro nás toto léto připravily opravdu vkusné kousky. Začněme s dámami. Amisu letošní léto vsází na světlé barvy, v kolekci je k vidění hlavně bílá, šedá, růžová a jiné pastelové barvy. V šatičkách Amisu můžete být sexy i romantická, stačí si jen vybrat. Nechybí samozřejmě ani plážové tuniky a kaftany. Smog zase pánům nabízí velký výběr pánských letních kalhot, barevných triček či sexy košil s krátkými rukávy. Ke kolekci byla nafocena velice vtipná (i když možná až moc barevná) reklamní kampaň zachycující modelky a modely v nezvyklých pózách, jak je u New Yorkeru zvykem, a to v supermarketu.

Fishbone

Pro značku Fishbone byly zase k nafocení reklamní kampaně vybrány školní prostory jako tělocvična, laborky apod. a přesně to vystihuje nejen věkovou kategorii, na kterou je Fishbone zaměřen, ale celkově i mladistvý duch této kolekce. Slečny jistě ocení krátké džínové kraťásky nebo květinové topy, kluci zase například výrazná trička s potisky.

Plavky

Co jiného by měla letní kolekce obsahovat než plavky! Plavky New Yorker jsou opět velice různorodé, od vyloženě dívčích až po odvážné modely pro sexy kočky.

Zdroj: www.newyorker.de

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu