Boucheron, výrobce luxusních šperků a hodinek přichází do České republiky

Boucheron, výrobce luxusních šperků a hodinek přichází do České republiky

16. května 2010, Boucheron, Boucheron v Praze, Boucheron Praha, Boucheron šperky, šperky, hodinky, luxusní šperky

Sponzorované odkazy

Praha 28. dubna 2010 – Francouzský výrobce luxusních šperků a hodinek Boucheron otevírá v dubnu nový butik v prostorách exkluzivního hotelu Four Seasons v Praze. Krásná historická budova hotelu nabízí ty pravé prostory k prezentaci tak tradiční značky, jejíž počátky sahají až do roku 1858. Jedinečný design a vřelá atmosféra butiků Boucheron odráží ducha původního šperkařského průmyslu s jeho drahocenným dědictvím a zároveň vyvolává pocit inovace. Hotel Four Seasons v historickém centru Prahy, stejně jako jedno z nejkrásnějších pařížských náměstí – Place Vêndome, se tak stává dalším z nemnoha míst, kde si lze ve výjimečném prostředí exkluzivního butiku prohlédnout jedinečné kolekce Boucheron.

Zařízení butiku je zpracováno v barvách pro značku charakteristických – příjemný koberec v bordó odstínu a fialové závěsy jsou skvělým doplňkem k nábytku v ořechové barvě. Interiéru dominuje dřevěná oválná vitrínka uprostřed butiku s krásně nasvícenými šperky. Čalouněná bordó křesla poskytují pohodlí k prohlédnutí Boucheron šperků všem návštěvníkům. „Praha bezpochyby patří mezi nejvíce dynamické trhy luxusního zboží. Zároveň se toto město stalo jedním z nejbystřejších z těch, které pochopily, co se ve své podstatě za luxusem skrývá.“ říká Jean-Christophe Bédos, generální ředitel Boucheronu, a dodává: „Jsem opravdu velmi šťastný, že lidé z Prahy – stejně jako kdokoliv, kdo přijede navštívit toto krásné město – se mohou potěšit našimi krásnými výtvory a přidat se tak k ostatním privilegovaným zákazníkům Boucheronu po celém světě.“

O značce Boucheron

Pařížská značka Boucheron byla založena v roce 1858 Frédéricem Boucheron*em. Historii psaly již čtyři generace této rodiny a všechny bez výjimky pomohly Boucheronu stát se jedním z lídrů na světovém trhu nejluxusnějších šperků. Značku si oblíbily mnohé významné osobnosti jak z minulosti, tak ze současnosti. Mezi klienty Boucheronu patřili a patří královské a carské rodiny, máháradžové, spisovatelé a slavní herci (*Katie Holmes, Salma Hayek, Julianne Moore a další). Šperky Boucheronu nesou velmi charakteristické prvky, většina z nich je rozpoznatelná na první pohled. Některé z kolekcí se mohou pochlubit notnou dávkou dramatu. Šperky a hodinky s motivy zvířat a květin v materiálech jako jsou křišťál, leopardí dřevo, korály, onyx, lazurit či nefrit osloví svou originalitou a nápaditostí. V roce 1988 se portfolio značky rozrostlo o luxusní parfémy. V současné době je po celém světě téměř 40 exkluzivních butiků.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu