Tamsin London, to je nový e-boutique se značkovou anglickou módou

Tamsin London, to je nový e-boutique se značkovou anglickou módou

20. května 2010, Tamsin London, TamsinLondon.cz, E-shop Tamsin London, značkové oblečení e-shop, značková móda e-shop, móda z londýna

Sponzorované odkazy

Pokud patříte, stejně jako já, mezi ty, kteří jsou co se týče módy trochu náročnější a pokud možno hledají originální módu, kterou si neobléká polovina města a zároveň také preferujete značkové a kvalitní oblečení, možná Vás potěší nabídka nového internetového obchodu Tamsin London, který působí na českém trhu teprve od března 2010 a poskytuje českým dívkám a ženám značkové oblečení, nejnovější trendy a novinky z londýnské módní metropole.

Tamsin London e-shop

Jak jsem již zmínila v úvodu, e-shop Tamsin London přichází na náš trh opravdu s něčím novým a zcela jedinečným, a to sice módou přímo z Londýna, jedné z největších a nejvýznamějších světových módních metropolí. Tamsin London spolupracuje s mladými anglickými módními návrháři a značkami, které sledují trendy a pracují s kvalitními materiály, tudíž si můžete být jisté, že jde opravdu o exkluzivní a trendy módu.

Nejlépe však Tamsin London vystihuje sama manažerka e-shopu Lenka O’Neill, jež se módě věnuje již přes deset let a za sebou má i praxi v marketingu a managementu takových značek jako Estée Lauder či Burberry:

"Ráda bych poskytla českým dívkám a ženám, které jsou časově zaneprázdněny, ať v práci nebo nemají příležitost zajet na nákupy do Velké Británie, možnost zakoupení anglické značkové módy přes internet. Moderní doba nám přináší více pracovních aktivit, že nám často nedovoluje dopřát si osobní pohodlí. Tamsin tým věří, že internetový obchod je budoucnost!“

Značky na Tamsin London

Na e-shopu Tamsin London můžete najít oblečení takových značek jako například Aftershock či Traffic People, jež patří v Británii k absolutním špičkám a nejoblíbenjším značkám vůbec. Ta první se může navíc pyšnit dvacetiletou historií a také cenou od královny Alžběty II. získanou v roce 2004. Traffic People působí na londýnském trhu již devět let a nabízí ležérní, elegantní módu a oblečení pro speciální příležitosti. Vyznačuje se používáním kvalitních moderních látek, které jsou příjemné na dotek a pohodlné k nošení. Střihy a barvy jsou klasické a nápadité.

Osobně mě potěšilo i to, že Tamsin London nabízí cool trička značky Junk Food, která proslavila nejedna celebrita. Společnost Junk Food vytváří trička inspirovaná retro stylem s příměsí americké pop kultury a značek od Coca Coly po čtené komiksy a oblíbené filmy. Nechybí ani znázornění našich nejoblíbenějších hrdinů z dětství, jako je například Batman, Mr. Men, Mickey Mouse a v poslední době také Šmoulové a Alenka v Říši Divů.

Pokud byste ráda svůj šatník na jaře obohatila o nějaký ten ikonický kousek, ať už se bude jednat o šaty, sexy top, cool tričko nebo módní doplňky, na Tamsin London si takový jistě vyberete. Samy se teď podívejte, jakou nabídku pro Vás tento e-shop má.

TamsinLondon.cz web je denně obnovován novými kolekcemi, proto neváhejte a pravidelně sledujte novinky na tomto novém e-shopu.

Zdroj: www.tamsinlondon.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu