Konečně léto v kozačkách - letní kozačky 2010

Konečně léto v kozačkách - letní kozačky 2010

23. května 2010, letní kozačky, Deichmann, Baťa, Tamaris, Yves Saint Laurent, www.7forallmankind.com

Sponzorované odkazy

Letní kozačky jsou jedny z posledních módních stylů obuvi, které jsou v současné době čím dál vyhledávanější. I když se nám v poslední době vysoké teploty obloukem vyhýbají, a my tak skoro ještě pořád můžeme nosit kozačky normální, podle mého úsudku nebude trvat dlouho, abychom vytáhli i outfity letní, do kterých právě letní kozačky patří.
Dlouhou dobu bylo spojení letní a kozačky zcela nesmyslné a ten, kdo by je nosil, by byl považován za blázna. Dnes je ale doba jiná. Lidé se chtějí lišit, preferují extravaganci a vyhledávají něco, v čem by vypadali jinak. Lépe řečeno, moderně a stylověji. A o takový počin se pokusila módní scéna s moderními a okouzlujícími modely letních kozaček. A výsledek? Obrovský trendy úspěch.
V dnešním článku se podíváme za letními kozačkami z butiků Deichmann, Baťa**** či Tamaris, ale třeba i za letními kozačkami proslulého módního domu, luxusního Yves Saint Laurent.


Letní kozačky Deichmann

Výhodou této společnosti je, že sídlí v České republice, a to téměř v každém větším městě. A samozřejmě nejen proto. Společnost Deichmann nám každoročně nabízí několik moderních stylů, mezi kterými si může vybrat každá z nás. A tak si pro nás tato značka připravila i letní kozačky.
Pro léto 2010 si tedy můžeme vybrat například tyto páskové, pokaždé jinak vysoké a na různě tvarovaných i vysokých podpatcích. Záleží pak na vás, jaký styl preferujete. Zvolit si mezi nimi můžete i co se týče jejich důvtipných detailů v podobě pásků či cvočků.


Letní kozačky Baťa

I česká společnost Baťa si pro nás stejně jako minulý rok připravila na toto léto určitě okouzlující modely letních kozaček. Na ukázku jsem pro vás vybrala dva modely semišového looku s elegantním páskem a vkusně vykrojenou špičkou, ve které budou zajisté elegantně vypadat vaše zářivé, barevně nalakované nehtíky.
Vybrat si můžete hned ze dvou barev. Pokud vám doma v šatníku visí opravdu dostatečné množství oblečení, u kterého jste si jista, že bude ladit s šedou barvou, zkuste ji. Pokud radši sázíte na klasiku, pak pro vás bude naprosto ideální barva černá.


Inspirace z webu

Inspirovat výběrem letních kozaček se nyní nemusíte pouze přímo v kamenných buticích. Brouzdáním po zahraničních webových stránkách často objevíte kousky, kterými se při nejmenším můžete inspirovat. Jednou z takových stránek pro vás může být „www.7forallmankind.com“. I zde najdete několik typů letních kozaček.
Všimnout si také můžete, že i mezi letními kozačkami jsou některé více, některé méně elegantní. Stylový je rozhodně různě prostříhaný materiál, který poté na samotné noze působí velice efektně.


Na této internetové stránce se můžete rovněž mimojiné inspirovat i tím, co si k letním kozačkám obléci. Jak vidíte, samy se můžete rozhodnout, zda chcete být za streetovou královnu v shrnutých a střihově volnějších džínách, elegantní dámu v přiléhavých šatech či ležérní lady v skinny jeansech a klasickém bílém, nestárnoucím, tričku.


Luxusní léto v kozačkách od YSL

letní kozačky nás neochudila ani prestižní a luxusní francouzská módní společnost Yves Saint Laurent. I tato společnost je pak ozdobila elegantními pásky a použila tradiční i netradiční odstíny a vzory. Je pravda, že modely této společnosti nejsou pro každou z nás a Yves Saint Laurent se to ani nesnaží nijak skrývat. Letní kozačky Yves Saint Laurent jsou prostě odvážné sexy, boží a hodně vysoké.


Letní kozačky Tamaris

U německé značky obuvi jsme začali, u německé také skončíme. Poslední značkou, kterou si ve spojení s letními kozačkami představíme, je značka Tamaris; kvalitní výrobce kožené obuvi, na kterou je vždycky spoleh. Tři představené modely se zcela designově liší, a každý tak reprezentuje jiný styl. Jaký je ten váš oblíbený?


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.tamaris.de, www.7forallmankind.comwww.ysl.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu