MY-STORE.CZ - luxusní a zároveň levné oblečení

MY-STORE.CZ - luxusní a zároveň levné oblečení

24. května 2010, mystore.cz, MY-STORE.CZ, značkové obleční e-shop, značkové oblečení levně, Tommy Hilfiger e-shop

Sponzorované odkazy

Pokud máte rádi oblečení světových luxusních značek, jistě už víte o kdejakém e-shopu, kde toto zboží můžete nakoupit za trochu přijatelnější cenu, než v běžném kamenném obchodě. Přece však nemůžete říct, že byste jej pořídili levně. To se však nyní mění se společností MY-STORE.CZ, která nabízí oblečení a doplňky mnoha oblíbených světových značek ze současných kolekcí za outletové ceny, a to jak na e-shopu, tak v kamenném obchodě.

MY-STORE.CZ

MY-STORE.CZ je mladá dynamická společnost, která se orientuje na na dámské a pánské oblečeníu nás velmi oblíbených značek, jako je napříkald Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Replay, Diesel a spousta dalších mezi nimiž i sportovní značky adidas a Nike. Veškeré zboží je dováženo přímo ze Spojených států a jedná se o oblečení nových kolekcí, které je však nabízeno za levné outletové ceny.

Sortiment je opravdu široký, a tudíž si vyberou jistě jak dámy, tak i pánové. Kdybyste si přeci jen s obnovou Vašeho šatníku nevěděli rady, můžete využít velice příjemné služby módní poradkyně, které můžete zavolat nebo kontaktovat mailem na martina@my-store.cz a sjednat si s ní schůzku. Společnost MY-STORE.CZ sídlí v Říčanech u Prahy na ulici Kollárova 789/2, kde samozřejmě také najdete onen kamenný obchod, jehož otevírací doba je od 10.30 hodin do 18.00 hodin od pondělí do pátku. V sobotu od 10.00 do 13.00 hodin.

Při prohlídce stránek e-shopu MY-STORE.CZ objevíte jistě spoustu zajímavých a trendy věcí, dámy jistě potěší široká nabídka kabelek Guess za ceny, jež jsou poloviční oproti těm běžným. Dále můžete také vybírat mezi značkovými džínami, například těmi značky Replay, ve vašem jarním šatníku by se mohly také velice dobře vjímat rozkošné šaty Baby Phat nebo tílko Calvin Klein.

Pány zase potěší široká nabídka oblečení značky Tommy Hilfiger, jež skýtá například trička, mikiny, svetry ale i džíny.

Zdroj: www.my-store.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu