Nezbytná součást šatníku / Nalepovací podprsenka

Nezbytná součást šatníku / Nalepovací podprsenka

30. května 2010, samolepící krytky na bradavky, nalepovací podprsenka, podprsenka bez ramínek, nalepovací gelová podprsenka, nalepovací látková podprsenka, silikonová podprsenka

Sponzorované odkazy

Chcete nosit sexy vkusné oblečení s holými zády a rameny, ale neustále se trápíte s nedostatky podprsenek s ramínky a bez ramínek? Pro vás tu mám určitě řešení v podobě nalepovacích podprsenek. Splňují perfektně svůj účel a určitě budete mile překvapeny.

Nalepovací podprsenka je nenahraditelná při oslavách, svatbách nebo plesích, kdy si na sebe chcete vzít tradiční společenské šaty či topy a při tom chcete vypadat decentně. Nechcete si neustále hlídat, aby vám náhodou někde nepřečuhovalo ramínko a nebo hůř, aby vám nepadala podprsenka bez ramínek. Tudíž by se nalepovací podprsenka určitě měla stát součástí šatníku každé ženy. Podprsenku také jistě oceníte v létě pod trička.

Nalepovací látková podprsenka

Nalepovacích látkových podprsenek jsou dva typy. Jedním je nalepovací látková podprsenka s křidélky. Tato podprsenka prsa pevně drží díky svým silikonovým křidélkům, které se perfektně nalepí na tělo. Vytváří dokonce i push-up efekt a můžete si ji vybrat v různých střizích a barvách.

Druhým typem je obyčejná nalepovací látková podprsenka, která již je o křidélky ochuzena. Tudíž funguje na úplně jiném principu. Košíčky podprsenky se nasazují každý zvlášť a až po nasazení se teprve zepředu sepnou. Košíčky jsou zevnitř opatřeny silikonem, díky němuž přilnou košíčky k pokožce. Silikon je na košíčkách chráněn fólií. Po použití se musí silikon důkladně očistit a nechat uschnout. Po uschnutí se na košíčky znovu nasadí ochranná fólie.

Podprsenka není vhodná pro ženy, které mají podrážděnou či zraněnou pokožku.

Nalepovací gelová podprsenka

U nalepovacích gelových podprsenek si můžeme vybrat také ze dvou různých typů. Nalepovací gelová podprsenka funguje na stejném principu jako látková. Košíčky jsou též opatřeny silikonem a stejně se i nandávají a čistí.

Poté je tu ještě možnost nalepovací gelové podprsenky s ramínky. Ramínka na podprsence jsou průhledná a odepínací. Lehce se s nimi i manipuluje, mohou se sepnout za krkem nebo překřížit. Nalepovací gelová podprsenka s ramínky je vhodná zvláště pro ženy s větším poprsím. Postup při nasazování a čištění podprsenky je stejný jako u gelových a látkových.

Samolepící krytky na bradavky

Samolepící krytky na bradavky jsou vhodné hlavně pod těsné oblečení, kdy je důležité si bradavky zakrývat. Jsou velice prospěšné také při opalování v soláriu. Perfektně drží na kůži a jsou velice příjemné na tělo. K dostání jsou v nevšedních tvarech srdíček, koleček anebo kytiček. A díky tomu jsou samolepící krytky vkusné též do hlubokých volných výstřihů.

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu