Košile mužům sluší, to ví i Dům značkové módy / Pánské košile Jacques Britt, Versace a Olymp

Košile mužům sluší, to ví i Dům značkové módy / Pánské košile Jacques Britt, Versace a Olymp

23. srpna 2008, košile, Dům značkové módy, pánské košile, košile Olymp, košile Jacques Britt, košile Versace

Sponzorované odkazy

Ačkoli se košile musely o své výhradní místo na pánské hrudi během minulého století podělit se stále populárními tričky, ve světě elegance mají košile své nezastupitelné místo. Nemluvíme pouze o formálních příležitostech, kde se slušivá košile jeví jako nezpochybnitelný základ, rovněž i v situacích, kdy košile není společenskými předpisy vyvažována, se k ní uchyluje stále nezanedbatelný počet mužů. Ti dobře vědí proč. Narozdíl od trička, košile sluší opravdu všem mužům bez výjimky. Košile má své kouzlo, které působí především na ženy. Každá žena vám potvrdí, že muži vypadají v košilích daleko více elegantněji, nápadněji a samozřejmě tím pádem i přitažlivěji.

Jak správně vybrat pánskou košili?

Vybrat správnou pánskou košili je skutečná věda. Bez ohledu na vaši postavu vám musí košile sedět, o dvě čísla větší košile skutečně nevypadají na člověku dobře. Pokud jste štíhlé postavy, měli byste se poohlédnout po speciálních slim edicích, které zvýrazní vaše přednosti. Pakliže si zkoušíte košile s dlouhým rukávem, je nezbytné, aby rukávy nebyly příliš krátké, tedy aby vždy překrývaly zápěstí. A pozor, správně vybraná košile neobnažuje zbytečně zápěstí ani při pokrčení ruky. Důležité je pak také věnovat pozornost límečku. Límeček košile vás nikdy nesmí škrtit a nadto je třeba volit odpovídající tvar límečku na základě vašich tělesných proporcí. Úzkému obličeji sluší široce rozevřený límeček, pro oválnější obličeje je naopak vhodnější sevřenější. Krátký krk bude vypadat lépe v límečku s konci blízko u sebe, na druhou stranu pozornost od delšího krku odvedete široce otevřeným límečkem.

Podcenit byste neměli ani výběr materiálu. Upřednostňujte spíše košile vyrobené ze stoprocentní bavlny, důležité totiž je, abyste se v košili cítili dobře. Pokud jde ovšem o bavlnu, existuje nepřeberné množství různých druhů, jejichž kvalita se přirozeně liší. Doporučujeme vybírat z následujících: pinpoint, batist, popelín, Ribbed Twill, Herringbone Twill a Sea Island. Pamatujte! Jestliže se jedná skutečně o kvalitní košili od renomovaného výrobce, zpravidla je na štítku uvedeno, z jakého druhu bavlnu je košile vyrobena.

Kde koupit pánské košile?

Jedním z míst, kde si můžete pořídit kvalitní košile vybraných světových značek, jsou prodejny Domu značkové módy, které naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Průhonicích. Dům značkové módy nabízí více než dvacet pánských módních značek. Abychom zachovali pestrost, kterou Dům značkové módy bezesporu vykazuje, rozhodli jsme se vybrat tyto následující tři značky, které se buď na košile přímo specializují, anebo mají přinejmenším krásné, zajímavé a případně tolik neokoukané modely.

Pánské košile Jacques Britt

Značka Jacques Britt byla založena koncem šedesátých let 20. století a jejím cílem bylo již od počátku vyrábět luxusní košile pro náročné muže. Ve spojení s italskými tkalci se jim podařilo dosáhnout na první pohled vysoké kvality. Jacques Britt hledí na propracování i těch nejdrobnějších detailů a přitom nezapomínají na to nejpodstatnější, co každý muž od pěkné košile vyžaduje, a to především komfort. Košile Jacques Britt se vyrábějí ve čtyřech řadách, které musejí uspokojit každého, a patří ve svém oboru k nejrespekto­vanějším.

Pánské košile Versace

Italský módní symbol Versace, založený v roce 1978 návrhářem Giannim Versacem, je pověstný svými černými obleky a přirozeně také kontrastními bílými košilemi. Vedle vhodně zvoleného kvalitního materiálu je ze všeho nejvíc kladen důraz na střih. Dokonale padnoucí obleky nepostrádají ohromnou dávku elegance. Černá a bílá v provedení Versace by neměla chybět v šatníku žádného muže. Košile Versace se dnes nicméně vyrábějí i v odlišných barvách a výjimkou není ani černá.

Pánské košile Olymp

Německá značka Olymp patří k nejvíce se rozvíjejícím společnostem zabývajících se výrobou košil, což se v tak silné konkurenci, jaká panuje na německém trhu počítá o to víc. Obdobně jako výše uvedené značky i Olymp sází v rámci všech svých kolekcí na vysokou kvalitu svých výrobků a přitom si zachovává rozumné ceny. Olymp hledí také na pohodlí svých zákazníků. Košile Olymp jsou vyrobeny z nemačkavého materiálu, nemusejí se tedy žehlit. S košilemi Olymp budou spokojeni i ti opravdu nejnáročnější zákazníci, bez ohledu na jejich věk.

zdroj: http://www.dzm.cz, http://www.elegantne.cz/…nske-kosile/, http://www.jacques-britt.com, http://www.versace.comhttp://www.olymp.com

Autorem článku je Vašek V.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu