Mango kolekce jaro/léto 2010 v duchu aktuálních trendů

Mango kolekce jaro/léto 2010 v duchu aktuálních trendů

25. května 2010, Mango, Scarlett Johanson, mango 2010

Sponzorované odkazy

Každou sezónu přináší značka Mango kolekce plné nápadů a zejména aktuálních módních trendů. Letos se vrátily na vrchol slávy volánky, krajky a květy, které jsou přítomné v kolekci každého módního návrháře. Venkovský styl „znovuobjevila“ jako první značka Chanel. Takový módní velikán nemůže šlápnout vedle, a také se tak ani nestalo. I když léto nám zrovna nepřeje, květy na šatech, sukýnkách a halenkách jsou všudypřítomné.

Mango vsází na jistotu, proto i v buticích této oblíbené značky najdete veselou kolekci inspirovanou venkovem.

Další jistotou úspěchu jsou světoznámé modelky a celebrity, které přilákají dostatečnou pozornost. Letos nás v oblečení značky Mango okouzluje půvabná Scarlett Johansson.

Trendy se musí dodržovat!

Asi každý z nás si stačil povšimnout, že se vrací do módy prvky v posledních letech zavrhované. Mezi ty nejvýraznější patří „plísňáče“ a nebo jakkoli počmárané či díravé kalhoty. Současně s nimi se těší úspěchu „třicítková“ délka.

Svůj velký návrat slaví taktéž košile. Mango nachystalo pro kolekci jaro/léto jednoduché střihy a decentní barvy, proto je využijete k mnoha příležitostem. Jeden horký typ – rukávy noste ohrnuté a přes košili nejlépe nějaký výrazný šátek nebo vestičku.

Inspirace z módní přehlídky

O návratnosti krajky jsme se již zmínili. Mango ji v kolekci jaro/léto 2010 využilo velmi rafinovaně a decentně. Poslední z dlouho opomíjených prvků je barva – konkrétně khaki. Kombinovaná je nejčastěji s béžovou, sytě zelenou a šedou.

Značka Mango nezapomíná ani na muže. Z kolekce je patrný ležérní městský styl prolínající se s módními prvky anglických elegánů. Saka a vestičky jsou absolutním top módním hitem letošní sezóny.

Chcete-li se držet v duchu aktuálních módních trendů, určitě nevynechejte značku Mango ze svého šatníku.

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu