Značkové i neznačkové mikiny z kolekcí 2010

Značkové i neznačkové mikiny z kolekcí 2010

5. června 2010, Mikiny, sportovní mikiny, domácí oblečení, značkové mikiny, dámské mikiny

Sponzorované odkazy

S příchodem jara jsme odložily teplé kabátky a bundy. Oteplování ale neprobíhá tak hladce, jak bychom si přály. Bylo by ale zbytečné vracet se do vlněných kabátků, proto můžeme své tenké jarní bundičky osvěžit o nějaký pěkný nový kousek teplého oblečení, jako je třeba mikina.

Mikiny nejsou zcela součástí vysoké módy, jedná se o veskrze praktický kousek oblečení, který nás zahřeje nejen doma v podobě domácího oblečení, ale zároveň je i dobrý přítel například v posilovně. Většina z nás dam po létě dobíhá, co v zimě zameškala a snaží se vrátit ke své těžce vydřené postavičce. Nejvyšší čas nakoupit sportovní oblečení a vrhnout se na to. Také je třeba neopomenout náročnější dny, kdy každá žena má potřebu vyměnit vysoce módní look, za něco pohodlného. Z tohoto důvodu se v následujícím článku budeme pohybovat mezi jednotlivými příležitostmi, na které jsou mikiny určeny.

Tip na nákup: Dámské mikiny – mikiny s kapucí

Domácí mikiny:

Dámská móda by se dala jednoduše charakterizovat citátem:„Šaty nebyly ještě dost módní, ale už dostatečně nepohodlné.“ Věřím, že každá z vás ráda příjde domů a s libým pocitem ze sebe shodí všechny ty velice nepohodlné módní kousky a oblékne něco daleko pohodllnějšího – tepláky a mikinu. Nevím jak vy, ale mnoho žen domácí oblečení podceňuje, myslím, že i doma by se žena měla cítit krásná. Tady nabízím pár inspirací jak se cítit pohodlně a vypadat slušivě.

Mikiny na sport:

Sportovní aktivita je důležitá pro život každé ženy. Domácnost, práce a rodina dají zabrat. Každé ženě mohu vřele doporučit aby si našla ve svém naplněném denním programu chvíli času sama na sebe. Není nic více uklidňujícího, než se pořádně vybít na hodinách tance, nebo se vnitřně zklidnit cvičením jógy. Mnoho žen si ani neuvědomuje, jak moc důležité je, co při tom mají na sobě. Pokud sportujete, potřebujete pohodlené, poddajné oblečení, které nikde nebude škrtit, zařezávat se, nebo shrnovat se. V jarních měsících je třeba doplnit sportovní outfity ještě o nějakou tu mikinu, tady vám nabízím výběr pár velice kvalitních sportovních mikin.

Bežné nošení:

Milé dámy, co si budeme nalhávat, jsou i náročné dny, kdy se potřebujeme cítit především pohodlně a tehdy zanecháme doma vysoké podpatky a ozdobíme nožku pohodlnými teniskami. Pokud zrovna nehodláte podávat velké sportovní výkony, máte téměř neomezený výběr mezi mikinami a můžete volit i velice zajímavé kousky. Tady je pár nápadů na pohodlnou, sportovní a přitom elegantní módu.

Doufám, že můj výběr uspokojil vaše jarní mikinové choutky a budete se inspirovat, aby váš šatník byl nejen módní, ale i dostatečně pohodlný.

Zdroje: http://www1.bloomingdales.com http://www.revolveclothing.com http://www.asos.com http://www.shopstyle.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu