Neviditelná podprsenka - pomocník k nezaplacení nebo podlý zrádce?

Neviditelná podprsenka - pomocník k nezaplacení nebo podlý zrádce?

27. června 2010, Neviditelná podprsenka, silikonová podprsenka, transparentní podprsenka, podprsenka

Sponzorované odkazy

Milé dámy, rozhodně i vy jste někdy zažily právě tuto situaci – uvidíte naprosto nádherné šaty, vyzkoušíte si je a zjistíte, že to jsou ty pravé. Vaši radost, ale ihned zhatí fakt, že nejste majitelkou žádné podprsenky, která by nekazila celkový dojem daného modelu. Pokud nemáte silikonové implantáty, nebo na vás příroda nebyla extrémně štědrá, nezbývá vám, než poohlédnout se po neviditelné podprsence.

Teď začíná opravdový boj, soupeří tu spolu dvě skupiny. První skupina podprsenku považuje za absolutně k ničemu, druhá skupina podprsenku vychvaluje do nebes. V čem tkví to tajemství, že některé ženě sedí dokonale a jiné absolutně zkazí výsledný efekt? Nerada bych některou z vás dam urazila, ale můj osobní názor je, že pointa není pouze ve výběru té správné značky, tvaru a velikosti. Dle mého názoru, každá prsa jsou naprosto jedinečná a každá potřebují něco trochu jiného. I přesto, mohou v tuto chvíli ženy s méně bujným poprsím zajásat, jelikož tento typ podprsenky je úspěšnější právě ve spojení s košíčky velikostí A, či B. Majitelky méně objemných dekoltů si neviditelnou podprsenku nemohou vynachválit. Obdařenější z nás budou muset hledat a investovat do tohoto kousku prádla pravděpodobně více času, ale rozhodně to není boj s větrnými mlýny. Pro lepší rozhodování při výběru, nabízím pár triků a tipů:

  • U silikonové podprsenky vybírejte větší košíček, pokud běžně máte A, doporučuji zkusit B.
  • Pokud jste majitelkou většího poprsí, ujistěte se, že podprsenka vaše poprsí „udrží.“ Stává se, že s tímto typem podprsenky má žena pokleslý dekolt.
  • Dále je důležité uvědomit si fakt, že prsa se v neviditelné podprsence zapotí daleko víc, než v běžné bavlněné podprsence.
  • Pokud máte méně objemný dekolt, můžete použít silikonovou podprsenku jako výplň do vaší běžné poprsenky – váš dekolt bude vypadat přirozeněji, než s běžnými vycpávkami.
  • Za předpokladu, že vaše prsa mají dobrý tvar, nejsou povislá a máte je dál od sebe, podprsenka je přitáhne k sobě a vytvoří dokonalý, požadovaný tvar.
  • Nedoporučuji nakupovat tento typ podprsenek na internetu, nejvhodnější je navštívit kamenný obchod a poradit se s obsluhou, která je odborně vyškolena.

Doufám, že vás moje postřehy neodradily a samy zkusíte najít tu pravou neviditelnou podprsenku. Pochopitelně, milé dámy, pokud jste nebyly stvořeny pro tento typ podprsenky, není nic ztraceno. Existují i různé jiné alternativy, nabízí se třeba klasické transparentní podprsenky. Uvědomte si, že není nic horšího, než zkazit si příjemný večer nepříjemným kusem prádla, které budete stále muset kontrolovat. Závěrečná rada, netlačte se do ničeho v čem se necítíte dobře, nechte si poradit od odborníků, ale nenechte si nic vnutit. Nakupujte s citem, ať pak večery v těch pravých šatech a halenkách stojí za to! Nabízím trochu inspirace, která vám usnadní výběr:

Victoria's Secret

Americká značka nabízí hned několik verzí nejen neviditelných, ale také transparentních podprsenek. Pro úplnou dokonalost, je nabídka rozšířena i o velmi praktické doplňky, jako pásky (udrží vše na svém místě, přesně tak, jak si přejete), spojovníky ramínek, silikonové vycpávky a mnohé další.

„Neviditelné“ silikonové podprsenky však můžete nakoupit i u nás v Česku a ještě k tomu z pohodlí vašeho domova prostřednictvím e-shopu Luxusní prádlo.cz.

Zdroje: http://www.globaltextiles.com http://www.victoriassecret.com/

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu