Pánská kožená saka - klasika, která nikdy nevyjde z módy!

Pánská kožená saka - klasika, která nikdy nevyjde z módy!

27. května 2010, Kožené bundy, kožená saka, pánské sako, pánská bunda, jarní bundy, pánské jarní bundy, pánské bundy

Sponzorované odkazy

Kůže je v módě už nějakou tu sezónu, v podstatě z módy nikdy nijak výrazně ani nevyjde, je to luxus a kvalita v jednom. Každý z nás určitě zná tu krásnou vůni pravé kůže. Nevím jak vy, ale po každé, když jsem v obchodě a vybírám si nějaký kožený kousek, ať už rukavice, kabátek, nebo sako, vždy kůži jemně promnu mezi prsty a nábožně naslouchám tomu slastnému vrzání, poté si k danému kousku přivoním. Takto probíhá má kontrola té pravé kůže, která se mi hned stává obětí, jakmile mi pěkně sedí a hlavně voní! Teď, když už jsem decentně nastínila, jak správnou kůži vybrat, přichází čas jít s tou pravou kůži na trh a to rovnou s kůží pro pány, dnešní článek je totiž zaměřen na pánská kožená saka.

Zrovna tak, jako v módě pro dámy, se kůže vyskytuje i v módě pánské, kde slaví úspěchy již od nepaměti. Kůže se dá nosit naprosto kdykoli, v tom je její nesporná výhoda, v zimě odrazí i nejtužší mrazy, v teplejších deštivých měsících funguje jako dobrý izolant vlhkosti. Jednoduše, kožená bunda je základní kousek, který musí vlastnit nejen každá dáma, ale i muž!

I přes svou univerzálnost, ostaně jako vše, i kožená saka podléhají trendům. V posledních měsících můžeme v obchodech spatřit především motorkářský styl v různých obměnách. Momentálně asi nejvíc in, přesto to není střih pro každého, dá se říci, že se jedná spíš o rebelii pro mladé. Pokud se zrovna necítíte na tento styl, stále přetrvává stará známá klasika kožené bundy například se stojáčkem, v tomto kousku můžete strávit několik sezón a nebude to žádné módní faux-pas.

Pokud s výběrem koženého saka, či bundy tápete, můžete se inspirovat například zde:

Doporučení: přestože nákup kožených produktů je poměrně nákladná záležitost, nepodlehněte umělým napodobeninám. Kožené napodobeniny nikdy nedosáhnou takové kvality, jako produkty kožené, poměr cena-výkon je ve většině případů odpovídající. Koženkové napodobeniny se dají tolerovat, pokud se jedná o čistě módní výstřelky, za předpokladu, že chcete kvalitní produkt, na víc než jednu sezónu, na koženku zapomeňte.

Přeji příjemné nošení!

Zdroje: http://www.shopstyle.com http://www.mackage.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu