Emma Watson, křehká kráska tváří Burberry

Emma Watson, křehká kráska tváří Burberry

27. května 2010, Emma Watson pro Burberry, Burberry jaro/léto 2010

Sponzorované odkazy

Kdo by býval řekl, že právě teprve 19letá herečka Emma Watsonučaruje takovému významnému návrháři, jako je Christopher Bailey? Ano, přesně tak, návrhář, pod jehož rukama vzkvétá světoznámá prestižní značka Burberry. A co víc, tahle mladičká slečna patří nejen k tvářím Burberry, ale také k nejlépe placeným herečkám. Již v útlém věku si vydobyla velice slušné mění.

Této mladé slečně se nedá upřít šarm, pravděpodobně proto si i zkušené očko pana Baileyho vybralo právě ji. Emma je krásná, svěží, decentní a elegantní, opravdová mladá dáma. Christopher Bailey, na její adresu řekl „Cítil jsem, že zvládne představit celou kampaň jako jediná dívka, a líbila se mi představa toho, že bude obklopena pohodovými britskými mladíky“. Již z tohoto výroku se dá předpokládat, jakým směrem se značka Burberry hodlá ubírat. Někteří módní velikáni volí vyzrálé, léty prověřené krásky, jiní se pouští do vod neprobádané, křehké mladosti. Jedno je ale jisté, Emma Watson zaujala.

Po úspěšné kampani podzim/zima 09–10 se Emma stal tváří i v nové jarně-letní kampani 2010, v které se po jejím boku objevil i mladší bratr Alex, který si tuto příležitost náležitě vychutnal, nebyl však jediným Emminým mužským doplňkem. Spolu s Alexem pózovali další britské celebrity jako George Craig, (frontman kapely One Night Only), model Max Hurd (vnuk ministra zahraničí) a Matt Gilmour (syn člena skupiny Pink Floyd).

Emma si focení musela náležitě užít. Krásná žena obklopena neméně zajímavými muži. A kdo, že měl tu výsadu zvěčnit tuto útlou krásku s jejím úžasným doprovodem? Kdo jiný, než známý fotograf Mario Testin. A jak se mu to povedlo, to už můžete zhodnotit sami.

Pokud vám tato ochutnávka jaro/léto 2010 nestačila, nabízím ještě krátké interview s Emmou Watson:

Zdroje: www.burberry.com http://www.youtube.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu