Styl a Kabo 2008 začíná právě dnes!

Styl a Kabo 2008 začíná právě dnes!

19. srpna 2008, STYL A KABO, veletrhy módy Styl a Kabo, Styl a Kabo 2008, Styl Kabo

Sponzorované odkazy

Dnes začínají na brněnském výstavišti největší veletrhy módy ve střední a východní Evropě. Brno tak ovládnou na tři dny (19.–21. 8. 2008) módní přehlídky, styl a móda pod záštitou veletrhů STYL A KABO. Udělejte si volno a inspirujte se módními trendy na další sezonu.

Mezinárodní veletry módy STYL a KABO představují dva komerční vrcholy pro módní průmysl České republiky i zemí střední a východní Evropy. Módní trendy v odívání jsou patrné jak z nabídky vystavovatelů, tak i z kolekcí českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů v rámci bohatého programu módních přehlídek.

Už tradičně se v areálu brněnského výstaviště můžete pokochat nejnovějšími kolekcemi domácích i zahraničních vystavovatelů, a to nejen ve sféře oděvní, ale i obuvnické, a milovníci doplňků si taky přijdou na své. Kromě stánků samotných na vás čeká spousta doprovodných akcí v podobě odborných přednášek, seminářů a hlavně již zmíněných módních přehlídek.

Módní přehlídky

Po všechny tři dny se budou módní přehlídky konat v pavilonu G v časech 10.30, 13.00 hod. (soutěžní přehlídka kolekcí návrhářů) a v 15.00 (kolekce oděvů vystavovatelů).Tyto stěžejní přehlídky pak budou doplněny menšími v pavilonech A2 a B.

Novinky na Styl a Kabo

Poprvé se v pavilonu B uskuteční módní přehlídky džínové a mladé módy pod názvem STREETWEAR SHOW, a to třikrát denně vždy v 11:00, 13:00 a 14:30 hodin. Součástí této show je soutěž o nejkrásnější tvář v džínách nazvaná Denim Face. Poprvé se také uskuteční projekt „Historická dílna ševce“ v pavilonu F, kde bude možno shlédnout výrobu obuvi, jak probíhala na začátku minulého století.

Známé osobnosti

Srpnový STYL a KABO odstartovala modelka a herečka Pavlína Němcová, která na zahajovacím večeru, jenž proběhl včera, předvedla kolekci kožešinového oblečení ruské módní návrhářky Eleny Skakun. Během tohoto slavnostního zahájení se mezi hosty objevil i Karel Gott, který zde představil kolekci šesti dámských šatů s motivy vlastních obrazů. Autorkou modelů je Iveta Řádková. O moderování dnešní prestižní přehlídky International Fashion Show, jejíž součástí je i slavnostní předávání ocenění TOP STYLE DESIGNER srpen 2008, se postará známý český herec Pavel Liška.

Pokud se zajímáte o módu a po další tři dny nemáte nic důležitějšího, neváhejte a vydejte se do Brna!

zdroje: http://www.bvv.cz/styl

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu