Dámská kolekce Zara jaro/léto 2010

Dámská kolekce Zara jaro/léto 2010

3. června 2010, zara, zara jaro/léto 2010, dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Obliba značky Zara je v České Republice nepopřitelná. Není divu, drží se aktuálních módních trendů, drží se v únosné finanční relaci a především přináší nádech nadcházející sezóny. Klíčové prvky, které budou stěžejní pro sezónu podzim/zima 2010 najdeme v obchodech Zara již teď.

V tomto článku se zaměříme na aktuální nabídku populární značky a vystihneme ony prvky, jichž budete moci využít v chladnějších obdobích.

Ještě připomeňme, že Zara nabízí dámské a pánské oblečení, boty a jiné doplňky a velmi populárním se stalo oblečení pro děti. A to natolik, že je k dostání v samostatných obchodech.

Top výběr trendy kousků

Podívejme se na jednotlivé kusy oděvů, doplňků a stěžejních prvků z kolekce jaro/léto 2010. V první řadě nesmíme opomenou květinové vzory a volánkové střihy. Není snad jediná značka, která by jim nevěnovala pozornost. Ačkoliv v našich ulicích není tento motiv tolik vidět, obchodní domy jsou ho plné. Letní šatičky s drobnými kvítky jsou v kombinaci s páskem ovázaným pod prsy dokonalým letním outfitem. Trendy jsou stále košile a krátká sáčka. Také zůstávají v kurzu vyšší pasy šortek.

Jeanové módě vévodí ležérní volnější jeany a samozřejmě velmi populární overaly. I když značka Zara se primárně na jeany nezaměřuje. V její nabídce převládají stylové kousky inspirované světem největších módních návrhářů.

Inspirace chic outfitů

V létě zajisté neodoláte proutěným košíkům a taštičkám. Nabízejí je společně se slamáky i luxusní světové značky, což je znamení, že se opravdu nosí. Navíc předznamenávájí hity zimní sezóny – přírodní materiály, pleteniny a famózní návrat klobouků.
Takovýto návrat je očekáván i u vzorů jako je gepard, leopard atp. Zara všechny tyto zimní hitovky nabízí v menší míře právě teď v rámci kolekce jaro/léto 2010.

Obchody Zara nabízejí vybavení téměř celého šatníku. K šatům si můžete zakoupit ve vhodné barevné kombinaci i boty a kabelku a celkový look doladit páskem. Na druhou stranu zde najdete i klasiky – sáčka a elegantní kalhoty či společenské šaty a halenky, ovšem v podání nejmodernějších střihů a barev.

Zdroj: www.fabsugar.com.au

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu