Sexy a ryze ženská kolekce Gucci jaro-léto 2010

Sexy a ryze ženská kolekce Gucci jaro-léto 2010

5. června 2010, Frida Giannini, Gucci Jaro/Léto 2010, Gucci Jaro/Léto 2010 kampaň

Sponzorované odkazy

Gucci, značka, zrozená pro úspěch. Módní nebe již dobývá od roku 1921. Snad každá z nás milovnic módy by ráda vlastnila nějaký ten kousek od této značky, vždyť je to přece Gucci! Aby naše touha po koupi nějaké té krásné věci od značky Gucci byla ještě větší, pojďme si teď představit kolekci jaro-léto 2010.

Už od počátku je naprosto jasné, že bude na co koukat, jako vždy, když se ke slovu dostane Frida Giannini. Tato umělkyně sama o své kolekci řekla, že myšlenka začala malými černými, přešla adrenalinovými sporty a skončila výřezy.

Když už se půvabná návrhářka rozhodla pro takový elegantně-sportovní zážitek, materiály se musely také tématu přizpůsobit. S čím jsme se tedy setkali? Klíčovým materiálem bylo technicky ošetřené hedvábí, vlna a bavlna. Měkké, poddajné, příjemné, že by umělkyně myslela na ženské pohodlí?

Tak jako ostatní designéři, i Frida se držela základních barev. Kolekce začala jemným bílým vábením, pronesla se šedivě stříbrnými odstíny a černou půvab této kolekce dovedla ke zdárnému konci. Nechyběly ani vzory, kterým byla základem černo-bílá klasika, doplněna o nějakou tu barvičku, jako jsou modrá, fuchsiová a oranžová.

A co se stalo charakteristickým doplňkem celé kolekce? Byly to korálky! Ano, je to tak, v Gucciho kolekci jsme se nesetkali s řasením, ponožkami v sandálech, ani žádnými jinými lolitkovskými prvky. Značka Gucci, jako vždy, zůstala ryze sexy a ženská.

Výsadou stát se tváří této kampaně dostala kráska Natasha Poly a šarmantní Ryan Kennedy. Natasha v této extrémně sexy kampani opět potvrdila, že mezi deset nejžádanějších modelek roku 2009 patřila naprosto právem. Celá kampaň byla focena na Palm Beach a fotografie jsou to opravdu skvostné!

Milé dámy, nechte se svádět tak, jako já. Gucci Spring/Summer 2010 video kampaň:

Teď už zbývá se jen zeptat na výsledek. Mně chutnalo, velice, děkuji. A co vám?

Zdroje: http://www.vogue.co.uk http://www.fashionising.com http://www.gucci.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu