Provokativní kolekce spodního prádla - Agent Provocateur

Provokativní kolekce spodního prádla - Agent Provocateur

2. června 2010, Agent Provocateur, Londýn, Serena Rees, Joseph Corré, podprsenky, kalhotky, korzetové sety, noční košilky, župánek, nevěsty, módní doplňky

Módní společnost zabývající se hlavně navrhováním a prodejem spodního prádla, Agent Provocateur, nepatří mezi jen tak nějaké obyčejné značky se spodním prádlem. Tato anglická proslulá společnost vznikla poměrně nedávno. Založena byla v roce 1994, a to párem Josephem Corrém**** a Serenou Rees.
Serena Rees byla prostě unavena z toho vidět ženy v ledabylém spodním prádle, a společně s Jospephem tak přivedli módu spodního prádla do oblasti vyšší módy a založili svou vlastní značku.
První butik byl otevřen v rok založení značky Agent Provocateur, tedy v roce 1994, a to v hlavním městě Velké Británie a evropské metropoli, v Londýně. Přesněji v londýnské čtvrti Soho, v ulici Broadwick Street.
Kolekce spodního prádla začala být mezi zákaznicemi natolik populární a oblíbená, že společnost Agent Provocateur začala pomalu ale jistě kvést nejen ve Velké Británii, ale také pocelém zbytku světa. Mezi světová města, která se pyšní luxusními a přepychovými butiky s nejnovějšími kolekcemi Agent Provocateur patří nejen zmíněný Londýn, ale také Vancouver, Las Vegas, San Francisco, Vídeň, Berlín a v neposlední řadě také světová města módy Paříž a New York.
Britská společnost Agent Provocateur není ale známá jen díky svým nádherným, půvabným a někdy až erotickým kolekcím spodního prádla, ke kterým se za chvílí dostaneme, ale také díky kontroverzníma provokativním reklamním kampaním, které předvádějí a uvádí nejrůznější světové celebrity. Jako v roce 2001 Kylie Minoque, či Kate Moss v roce 2006 a znovu pak v roce 2008.
V roce 2000 společnost Agent Provocateur dokonce uvedla na trh i svůj první parfém. A tak už nezahálejme a pojďme se podívat na vše, co nám Agent Provocateur nabízí.


Podprsenky Agent Provocateur

Podprsenky Agent Provocateur se snaží zdůrazňovat krásné, jakékoliv tvary ženského poprsí. Modely luxusních podprsenek jsou navrhnuty z nejrůznějších materiálů a v odlišných střizích tak, aby si mezi nimi mohli zákaznice vybrat to, co hledají. Různí se i barevní provedení podprsenek Agent Provocateur. Hitem této společnosti jsou podprsenky z průsvitných materiálů, které působí přirozeně a naprosto sexy.


Kalhotky Agent Provocateur

K modelům podprsenek si samozřejmě můžete pořídit i kalhotky ve stejném provedení. Exkluzivní brand Agenta Provocateura vám nabízí kvalitu a přepych u každého produktu. Proč si tak nedopřát pár dražších modýlků ****spodního prádla, ve kterém se budeme cítit přepychově a kouzelně?


Korzetový set

Chcete svému partnerovi dopřát nečekaný zážitek? Pořídit si můžete korzetový set Agent Provocateur, který rozproudí krev v žilách nejen vašemu partnerovi, ale i vám samotným. Klasická a sexy černá, nevinná bílá a vášnivě svůdná červená patří mezi nejoblíbenější barvy tohoto erotického prádla. Spojení průhledných materiálů a krajek je to, co z vás udělá královnu noci.


Noční košilky Agent Provocateur

Není pro Vás korzet to pravé ořechové a lámete si hlavu co tedy pro vášnivou na sebe? Nebo vám připadají nabídky nočních košilek současných módních značek laciné a nepěkné? Prohlédněte si výběr, který vám prezentuje Agent Provocateur a inspirujte se jimi. Půvabné a zároveň na přitažlivosti neztrácející noční košilky vás zajisté osloví. Opět nechybí použití průhledných materiálů v kombinaci s krajkami, které elegantně zakryjí to, co zakrýt mají. I zde nechybí barevné kombinace modré, červené, bílé či černé.


Sexy župánky a kimona

V dámském šatníku na doma by neměl chybět pohodlný sexy župánek, ve kterém se budete cítit jako v sedmém nebi. Zpříjemní vám ráno, když budete vstávat do práce a večer, když budete zaléhat. Vybírat i v tomto případě můžete mezi mnoha modely různých materiálů, délek i střihů.


Nevěsty Agent Provocateur

Agent Provocateur nezapomíná ani na nevěsty, a tak i jim připravila tato značka široké spektrum modelů i pro jejich vytoužený a zajisté dlouho očekávaný svatební den a samozřejmě noc.


Modely plavek Agent Provocateur

Britská společnost Agent Provocateur nezapomíná ale ani na modely plavek. Mezi její nabídkou najdete jak sexy jednodílné plavky bez ramínek, tak exkluzivní modely bikin ale i svůdný plavkový kousek v podobě odvážných monokin.


Módní doplňky Agent Provocateur

A co takhle domácí elegantní podpatečky pantoflíčky s chmýřím? Snadno je zkombinujete právě s výběrem nočních košilek či župánků Agent Provocateur. Dopřát si v nich tak můžete luxusní pocit i doma, nezáležíc na tom, jestli kvůli partnerovi nebo kvůli sobě samotné.


Mezi dalším typem obuvi, kterou u Agenta Provocateura neleznete, jsou jednak lodičky, ale i vysoké kozačky sahající nad či pod kolena.


Mimojiné si můžete u Agenta Provocateura pořídit i vábné masky na oči. Ty vám Agent Provocatur přináší v kovovém či látkovém podání. Vyberete si tu, ve které budete vidět? Nebo se necháte překvapit oslnivou tmou?


Agent Provocateur však, co se týče svých módních doplňků, nezapomíná ani na cestovatelky. Proto jim přináší mimořádnou nabídku kufrů nad kolečka, jak malého tak velkého rozměru.


A aby byla nabídka kompletní, nezapomíná Agent Provocateur ani na oslnivou nabídku něžných šperků.


Kosmetická řada Agent Provocateur

Očarovala vás nabídka módní značky Agent Provocateur natolik, že byste si od ní pořídili i kosmetické produkty? I v tomto případě vás tedy potěším. Mimo modelů spodního prádla a dalších módních doplňků vám Agent Provocateur přináší i tělové mléka, sprchové gely a v neposlední řadě nechybí ani nabídka parfémů. A jestliže milujete svíčky, pak si po celodenním stresu můžete odpočinout právě u svíčky této značky.

Zdroj: www.agentprovocateur.com, www.wikipadia.org

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu