Ochutnejte luxus kolekce Calvin Klein pro léto 2010

Ochutnejte luxus kolekce Calvin Klein pro léto 2010

1. června 2010, letní kolekce Calvin Klein 2010, Calvin Klein, léto 2010

Sponzorované odkazy

Už je tomu déle, co nám americká celosvětově proslulá společnost představila kolekci oblečení pro léto 2010. Nicméně pro nás letní kolekce oblečení začínají být nejaktuálnějšími právě teď, a proto se pojďme podívat na to, co podle této značky bude moderní právě v létě 2010. Americká značka Calvin Klein byla stejnojmenným zakladatelem uvedena na trh v roce 1968. Od té doby nám Calvin Klein několikrát ročně na nejrůznějších módních přehlídkách, včetně nejvyhlášenějšího fashion weeku, předvádí, jaké stylové modely bychom si pro tu a onu sezónu měli pořídit do našeho šatníku. Její emblém tvoří dvě počáteční písmenka, tedy CK. Jaké bude tedy léto 2010 podle značky Calvin Klein?


Calvin Klein a jeho střízlivěji barevné léto

Jestliže v kolekcích ostatních módních značek vítězili pestré vzory a syté barvy, kolekce Calvin Klein pro léto 2010 byla výjimkou. I když na první pohled vypadá celkově kolekce Calvin Klein až nevýrazně, opak je pravdou. Letní kolekce Calvin Klein jakoby pozvolna přecházela od bílé barvy po barvy tmavší. Začněme tedy postupně, a to barvou bílou. Na první pohled jednoduché střihy jsou jakoby optickým klamem. Propracované a docela výrazné detaily na volnějších střizích působí elegantně a ušlechtile. Bílá je barvou léta odjakživa a Calvin Klein nám znovu dokazuje, že je tato barva pořád moderní a neztrácí na důvtipu.
Mezi modely bílé barvy patřily například tyto duchaplné šaty v délce nad kolena. Nechybí ani elegantní střihově delší a volnější blejzr, který byl velice moderní už rok loňský.
Calvin Klein sází na rozdíl od ostatních módních společností na jednoduchost ve znamení přirozeného stylu. Detailům na materiálech prospívají nakonec i uhlazené účesy modelek a jejich nahý make-up look.


Od bílé postupně přecházíme k modelům Calvin Klein v odstínech šedé a béžové barvy. Opět se setkáváme s nedbalými střihy volnějších materiálů, například v podobě krásného vystínovaného pláště s hlubokým výstřihem na jeden knoflík.
Ani zde nechyběly zajímavé modely šatů atypických shrnutí, záhybů a celkové zajímavých střihů. V neposlední řadě nemůžeme nezmínit ani stylově ohrnuté kalhoty, tentokrát užšího, přesto ne zcela přiléhavého střihu. V kombinaci se sáčkem působí poslední model elegantně a ložérně. Nebála bych se podobný model vzít jak na pláž, tak do práce. Účelová elegance je možná pro letošní léto 2010 krédem značky Calvin Klein. V kolekci si také můžete všimnout ledabylého zmačkaného looku, který na modelech působí efektně a svěže.


A tímto se dostáváme se tak k dalším, pro letní kolekci Calvin Klein 2010, typickým tmavším barvám. I když se vám může zdát, že se jedná o tutéž barvu, zdání klame. V těchto tmavších barvách nám tedy designéři předvedli další unikátní modely.
Modelky nám opět ukázaly skvosty v podobě střihově jednodušších, přesto však do detailů propracovaných šatů i pláštů. A co říkáte na poslední model složený z delšího tílka a opravdu volných kalhot? Pro parné dny musí být takovýto model vysvobozením a naprostou úlevou.


Pastelové barvy u modelů Calvin Klein také nechyběly

Designéři Calvin Klein do své kolekce pro léto 2010 však zaimponovali i několik modelů jednobarevných šatů pastelových odstínů. Sice těchto pastelových kousků nebylo mnoho, ale i přesto tím sérii letních modelů oživili.


Nakonec nechyběly ani dvoje střihově dlouhé šaty. Ty jsou opět zasazeny do tónů barev přírodních.


Pokud tedy nejste příznivci pestrobarevných či vzorovaných modelů oblečení, tato kolekce Calvin Klein vás jistě osloví.
Inspirovat se můžete lehkostí materiálu, přirozeným lookem i zajímavě pojatými detaily.
Calvin Klein je právoplatně řazena mezi profesionální značky nabízející zákazníkům poslední trendy a styly. A to tato americká módní společnost předvedla i v této dámské kolekci pro léto 2010.

„Zdroj“: www.nymag.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu