Kabelky Dior — doplňky, kterým neodoláte / Kabelky Dior 2008

Kabelky Dior — doplňky, kterým neodoláte / Kabelky Dior 2008

20. srpna 2008, Dior, Dior kabelky, Lady Dior, Dior Jazzclub, Dior Gaucho, luxusní kabelky, Dior kabelka

Sponzorované odkazy

Kabelky jsou jedním z nejoblíbenějších a nejnepostrada­telnějších ženských módních doplňků. Pro většinu žen se staly již takovou samozřejmostí, že se bez kabelky cítí jako „bez ruky“. I muži by jistě mnohokrát ocenili, kdyby si své věci nemuseli cpát do kapes kalhot nebo je nosit v batohu. Kabelka je prostě nejen dokonalým módním doplňkem, ale taktéž velmi praktickou záležitostí.

Správná kabelka by měla přesně vyhovovat vašim požadavkům, jinak s ní nebudete spokojena. Módní design je určitě jednou z nejdůležitějších věcí, ale také byste neměla opomenout i požadavky, jako je například velikost kabelky, délka uší, podložení a další záležitosti, které hrají velkou roli.

Tak jako oblečení či boty i doplňky samozřejmě podléhají módním trendům a u kabelek tomu není jinak. V poslední době jsou hitem velké (někdy až obrovské) a prostorné kabelky, do nichž se vejde vše, co zrovna potřebujete. Na druhou stranu se velké oblibě těší i malé trendy kabelky, které se nosí v ruce. Proslulá francouzská značka Dior nabízí kabelky všech možných velikostí, barev i tvarů a všechny jsou samozřejmě podle současných trendů.

Kolekce Lady Dior, jejiž tváří je krásná a populární italská herečka Monica Bellucci, skýtá na design jednodušší, ale i tak nádherné kabelky ve velkém i menším provedení, tak, aby vyhovovaly potřebám všech žen, jež chtějí být elegantní a zároveň oceňují praktičnost. Kabelky Karenina se nechaly inspirovat Ruskem a hrdinkou slavného románu Anna Karenina od Tolstého. Tyto kabelky působí velmi honosným dojmen, ale zároveň, díky svému širokému barevnému provedení, jsou velmi trendy. Již zmiňované kabelky do ruky nabízí kolekce Jazzclub. Kabelky jsou v klasickém černém a bílém provedení, které obohacují provedení à la zebra či leopard, vpředu je zdobí větší kovová spona ve stříbrném tónu. Z téhož materiálu je i ucho v podobě silnějšího řetězu. Kabelky Doir oceníte asi nejvíce, když si vyrazíte do společnosti. Společně s kalhotovým kostýmem budou vypadat senzačně. Velmi zajímavé jsou i kabelky z kolekce Gaucho, které jsou vyrobeny z oprané kůže. Nabízejí se ve čtyřech přírodních barvách a zasáhnou vás svým nekonvenčním vzhledem i zajímavými detaily, jako je klíč anebo neobvyklé zapínání a medailon s portrétem zakladetele firmy Christina Diora, které jsou na ní zavěšeny.

Ať už si vyberete z jakékoli kolekce kabelek Dior, vždy to bude perfektní volba, která vás jistě mrzet nebude. Kabelky Dior totiž nejsou ledajakým doplňkem, jsou to unikátní a velmi luxusní kusy, které by si přála snad každá žena.

Kabelky Dior – kolekce Lady Dior

Kabelky Dior – kolekce Karenina

Kabelky Dior – kolekce Jazzclub

Kabelky Dior – kolekce Gaucho

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu