Staňte se královnou ze Sáby / Letní kolekce 1-2-3

Staňte se královnou ze Sáby / Letní kolekce 1-2-3

4. června 2010, 1-2-3, Un-dexu-trois, Eva Herzigova, letní kolekce, kolekce léto 2010

Sponzorované odkazy

Francouzská módní značka UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1–2–3 Paris) se nechala pro letní kolekci Queen of Sheeba inspirovat legendou o královně, která byla oslavována pro svou krásu, moudrost a důvtip.

Vznikly tak originální modely, z nichž na nás dýchají žhavé barvy rozpáleného afrického slunce (zlatá a rudá) v kombinaci s hnědou barvou vyprahlé půdy. Okázale elegantní modely z jemného hedvábí a chladivé bavlny zdobí kombinace výšivek, kamínků a lurexových efektů. Páskové zlaté střevíčky jsou vhodným doplňkem jak ke společenským šatům tak i k jemně výstřednímu stylu řady Casual.

Modelům řady pro každodenní nošení dominuje vojenské sako „DORE“ s výraznými ramenními vycpávkami a bohatě zdobené epoletami. Stejně jako saka v safari stylu í sako ve vojenském stylu doplňují široké splývavé kalhoty nebo úzké sukně. Zajímavé nuance khaki, béžovou i hnědou barvu modelů zdobí doteky zlatavých odstínů. Materiálům vévodí hedvábí, viskóza, bavlna a len. Kolekci korunují zajímavé doplňky v podobě obuvi, kabelek, pásků či bižuterie.

Značka 1–2–3 nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Všechny oděvy jsou snadno kombinovatelé, což je ostatně důvod, proč značka nese název 123. Zákaznice by totiž podle filozofie značky neměla z obchodu odejít jen s jediným kusem. Tuto značku si veřejnost spojují se dvěma slavnými Češkami. Topmodelka Eva Herzigová spolupracuje se značkou 123 v rámci celosvětové kampaně, populární herečka Dana Morávková reprezentuje 1–2–3 Paris v České republice.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu