Jsem originál! Jsem Miss Sixty! / Miss Sixty jaro/léto 2010

Jsem originál! Jsem Miss Sixty! / Miss Sixty jaro/léto 2010

9. června 2010, Miss Sixty, kolekce Miss Sixty jaro/léto 2010, kabelky Miss Sixty, šperky Miss Sixty, boty Miss Sixty

Sponzorované odkazy

Miss Sixty je dynamická módní značka, která sezónu co sezónu kopíruje nejžhavější módní trendy. To ostatně není žádná novinka. Každá značka, která chce být úspěšná a mít patřičné obraty, sleduje aktuální módní hity.

Ovšem Miss Sixty každému outfitu vdechne něco nového a neokoukaného. Letošní sezónu absolutně frčí overaly a turecké kalhoty. Top produktem jsou pak jednoznačně právě turecké kalhoty. Je pravda, že u mužů přílišné touhy nevzbuzují, nicméně my ženy jsme již staletí obětí módy a leccos pro ni obětujeme. Dalo by se říci, že na takových kalhotách není co zkazit. Zajisté nedá, ale jsou li všechny stejné, začíná to být nuda a přežitek. Něco takového se vám s tureckými kalhotami od Miss Sixty nestane. Budou zajímavé střihově i materiálově a najdete na nich detaily, které vás nadchnou.

V kolekci jaro/léto 2010 se často objevují mrkváče – oslavující velkolepý návrat a nebo „jezdecké“ kalhoty. Výhodou všech těchto typů kalhot je jejich střih. V první řadě je velmi moderní a v řadě druhé maskuje nadbytečná kila.

Opomenout nelze ani topy, které jsou jako vždy úchvatné a nápadité. Lze si vybrat z výrazných barev a vzorů a zároveň z decentnějších kousků. Ještě pořád zůstává populární netopýří styl. V kombinaci s úzkými džínami tvoří dokonalou dvojici na párty.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Miss Sixty patří zajisté kabelky a boty. Letním dnům budou vévodit velké tašky ideální do města i na pláž. Výběr je široký. Od sportovnějších bavlněných tašek, po lesklé lakovky. Do páru k nim často naleznete i peněženku.

Botky také drží svůj krok s trendy. Vedou jednoznačně gladiátorky a veškeré sandálky, a to i na vyšším podpatku.

Posledním důležitým doplňkem jsou šperky. Sportovně-elegantní styl si našel řadu příznivců a je stále vyhledávanějším.

Závěrem jen jednu větu: Pokud chcete být moderní, dodržovat módní výstřelky, ale zároven nesplynou s davem, navštivte některý z obchodů Miss Sixty.

Inspiraci najdete na www.missixty.com .

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu