Skvělá letní podívaná / Kenzo pro léto 2010

Skvělá letní podívaná / Kenzo pro léto 2010

10. června 2010, Kenzó Takada, Kenzo pro léto 2010, béžová barva, šněrovací botky, zlatá barva, modrá barva, vzorované motivy

Sponzorované odkazy

Kenzo, módní značka, která je proslulá po celém světě, je jednou z dalších společností, které určují směry a trendy v módě. Proto i my se dnes podíváme na to, jaké bude podle značky Kenzo léto 2010.
Společnost Kenzo, je obchodní módní značkou, kterou založil japonský módní návrhář Kenzó Takada (narozen 27. února 1939). Svou první módní přehlídku předvedl Kenzó Takada v roce 1970 a od té doby následovaly samé úspěšné přehlídky, kde byl Kenzo výrazným módním protagonistou.
Do roku 1983 představoval Kenzo kolekce dámské, od roku 1983 se pak začal zajímat také o modely pánské. V dnešním článku se vydáme za dámskou módní kolekcí společnosti Kenzo pro léto 2010, která se opět nachází na výsluní módního průmyslu, a tak není pochyb o tom, že bychom se jí nemohly inspirovat.


Béžová barva, zdá se, je trendy odstínem nejen na podzim. V kombinaci s nejrůznějšími vzorovanými detaily a volnými střihy působí skvěle. Inspirovat se můžete následovně také šněrovacími botkami a jednoduchými pásky v podobě šňůrek, kterými můžete ozdobit i kabát, který již vlastníte.


I když se jedná o úplně jiný odstín, béžová barva nemá vlastně až tak zcela daleko k barvě zlaté. A ani na tu pak designéři módní společnosti Kenzo nezapomněli. Ležérní stylová bundička dodává elegantním šatům se zlatavými proužky nedbalý look. Zlaté volné kalhoty a střihově upjatější sako působí neodolatelně a luxusně. V obou případech nechybí módní doplňky v podobě šátků, které jsou letošní rok tolik in.


Od zlaté barvy přecházíme k modelům Kenzo, které se vyznačují pestře vzorovanými motivy. Že by se Kenzo nechal inspirovat módními vzory Burberry a do svých fashion řad přidala i tato společnost tolik moderní kostičky? Asi ano! Nechybí ani odlišné kombinace i rozdílných vzorů, nejrůznější styly pásků ani rozmanité modely oblečení. U posledního modelu si nelze si nevšimnout military stylu.


Modrá je dobrá, to víme všichni, a ani módní společnost Kenzo není výjimkou. Modely v modré barvě nejsou o nic méně dokonalé než modely ostatní. Modrá je ale prostě, chtě nechtě, jednou z typických letních barev. A v kolekci Kenzo ji najdeme hned v několika odstínech. Nádhernými letními modely jsou zejména poslední dva modýlky overalů v krásně volných střizích, o tom ale až za chvíli.


Pokud se držíte hesla, že toto letošní letní období 2010 bude ve znamení pestrých barev, pak si neodpusťte podívat se na některé další modely Kenzo, které pestrostí opravdu hýří. Inspiraci můžete využít třeba na dovolené, kdy příjemné večerní chladivé větříky vystřídají horké, parné a sluneční plážové dny, a vy tak s nadšením uvítáte delší tuniky, topy i overaly volných střihů a pestrých odstínů, ve kterých vás zajisté nikdo nepřehlédne.


I když se v přehlídce módní značky Kenzo nachází plno překvapujících detailů, celá kolekce působí naprosto bezprostředně a nese se v přirozeném a nenuceném duchu. Společnost Kenzo tak opět předvedla svoje umělecké kouzlo a představila nenahraditelnou kolekci plnou nejrůznějších typů modelů a rozmanitých vzorů. Celá dámksá kolekce Kenzo pro léto 2010 se nese ve volnějších střizích a v použití příjemných materiálů.

„Zdroj“: www.nymag.com, www.wiklipedia.org

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu