Dámské žabky 2010: Roxy, adidas, Nike, DC či Puma?

Dámské žabky 2010: Roxy, adidas, Nike, DC či Puma?

18. června 2010, Roxy, adidas, Nike, Puma, DC, žabky, flip flopy

Sponzorované odkazy

S blížícím se létem a rostoucími venkovními teplotami potřebuje letní výbavu nejen náš šatník, nýbrž i náš botník. Snad neexistuje žádná více „vyletněná“ obuv, než jsou po celém světě oblíbené žabky neboli flip flopy.
Jednoduchá obuv, ve které naše nožka dýchá a nezapařuje se. Flip flopy si můžeme obout na pláž, chodit v nich doma nebo se v nich sklidem procházet po městě. Patří k pohodlné odpočinkové obuvi, která nám zpříjemňuje parné okamžiky našich letních dnů.
S každým novým rokem přichází i nové modely žabek. Jaké flip flopy budou moderní tuto letní sezónu roku 2010? Připravili jsme si pro vás výčet pěti stylových a populárních módních značek, které nezapomněly ani pro tuto sezónu uvést na trh módní žabky. Představíme si tedy modely flip flopů značek Roxy, adidas, Nike, Puma a DC.


Žabky Roxy

Sportovně založená módní společnost Roxy, založená roku 1990, si pro nás, co se týče žabek, připravila opravdu pestrý výběr. Najdeme zde jak klasickou barvu černou, která se nám hodí k většině našich outfitů, tak i ty barvami a vzory hýřící modely. Společnost Roxy nezapomněla ani na žabky se zvýšeným klínem, které budou preferovat zejména ty z nás, jež jsou zvyklé na podpatky. Na flip flopech nechybí ani loga značky či nejrůznější detaily v podobě kamínků a dalších ozdůbek.Kromě černé barvy si pro nás ale Roxy připravila i opravdu pestrobarevným modely s různým vzorem proužků, jinak barevných nápisů, stylových puntíků či květin. Z barevného výběru žabek Roxy si smlsnou zejména ty z nás, které dávají přednost pestrým a křiklavým barvičkám. Z nabídky celosvětově známé a oblíbené Roxy si prostě nejde nevybrat.Žabky adidas

Značka adidas si pro nás přichystala spíše sportovnější typy pěnových žabek, ve které se naše nožka bude cítit pohodlně, jako v bavlnce. I společnost adidas nezaostává za „pestrobarevným trendem“ tohoto léta, a proto si pro nás připravila nabídku několika různě barevných modelů. Škoda jen, že se na žabkách opakují pořád ty samé motivy „loga značky adidas“.


Mezi další sportovní značku patří značka Nike. I ta nám pak nabízí široký výběr hlavně pestrých a vícebarevných letních kousků. Některé jsou sportovnější s vykrojovanou podrážkou, některé se hodí i k lehké letní, elegantnější sukýnce.
Stejně jako značka adidas i Nike nám představuje od jednoho typu žabek vícero barev. V případě Nike se ale na rozdíl od adidas jedná i tak o rozsáhlejší vý­běr.


Žabky Puma

A v případě žabek –„jednoho typu v několika“ – pokračujeme i u další sportovní značky Puma. Rozličné barvy, ale jeden typ. Takový je v podstatě (kromě jednoho modelu) výběr u značky Puma. Někomu to sice vyhovovat může, někdo však dává přednost nabídce různých motivů, vzorů, barev nebo i střihů.


Žabky DC

Poslední značkou, kterou si dnes představíme je “skejťácká“ značka DC, která byla založena již v roce 1993. Nabízí nám rozsáhlý počet nejrůznějších druhů žabek, s motivy různých vzorů a tvarů, jinak barevné ale pokaždé stejně pohodlné a kvalitní.


Žabky, nebo chceme-li flip flopy, se dají nosit téměř ke všemu, co není zcela formální. Klasicky se budou hodit ke všem džínovým kouskům, ale i k jednoduchým plátěným či lněným modelům letního oblečení. Samozřejmě nesmíme vynechat ani oblečení plážové.

„Zdroj“: www.roxy.com,www.shopadidas.com, www.nike.com, www.puma.comwww.dcshoes.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu