Jednodílné plavky jsou stále IN

Jednodílné plavky jsou stále IN

24. června 2010, Leontýna, Plavky, dámské plavky, jednodílné plavky, plavky 2010, spodní prádlo, e-shop plavky, e-shop spodní prádlo, Leontýna.cz

Přichází léto a každá žena si trápí hlavu otázkou, jaké si vybrat plavky na letošní sezónu? Dvoudílné nebo jednodílné plavky? Vítězem tohoto dilematu se klidně mohou stát jednodílné plavky, kterých je na trhu mnoho druhů, ať co se týče výrobců či provedení. Výběr bude skutečně těžký, protože jednodílné plavky jsou stále excelentnější a mnohem zajímavější než dříve. Určitou dobu zažívaly jednodílné plavky pád, v současné době se však stávají opět oblíbenými!

Jednodílné plavky monokini – hit léta 2010

Žádné jednodílné plavky dosud nevzbudily tolik emocí jako právě monokini. Tyto smyslné jednodílné plavky jsou k dispozici v nepřeberném množství variant, které jsou neuvěřitelně sexy. Monokini šikovně zakryjí nedostatky na bříšku, ale také krásně prodlouží nohy. Předním prodejcem na našem trhu je firma Obessive. Jistě víte, že tato firma se primárně věnuje prodeji erotického prádla. Stejný sexappeal a rafinovanost nabízejí i jednodílné plavky Obessive.

Jednodílné plavky s vůní exotiky

Jednodílné plavky Verano se vzorem pavích per zaujmou nejen Vás. Stanete se středem pozornosti. V dokonalém potisku na kvalitní plavkovině je vše podtrženo mírně vyztuženými košíčky, ve kterých se budete cítit jako paví královna.

Pohodlí především

Jednodílné plavky jsou určeny především na sportovní plavání, ale v poslední době je návrháři vylepšují různými ozdobami nebo průstřihy, a tak jsou mnohdy jednodílné plavky zajímavější a přitažlivější než obyčejné bikiny. Hlavní výhodou pro jednodílné plavky je jejich pohodlí a možnost neomezeného pohybu. Pořiďte si jednodílné plavky, nebudete litovat.

Skvělé jednodílné plavky si můžete koupit v internetovém obchodě www.leontyna.cz

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu