Krátké šaty na jaro a léto 2010 - Inspirujte se!

Krátké šaty na jaro a léto 2010 - Inspirujte se!

26. června 2010, Krátké šaty, Orsay, Victoria´s Secret, Mango, adidas, Next, jaro a léto 2010, šaty, dámské šaty 2010,

Sponzorované odkazy

V jednom z minulých článků jsme načaly téma šaty. Předvedly jsme si oslnivé šaty dlouhé až po zem. Dnes v tématu o šatech budeme sice pokračovat, podíváme se však na modely šatů střihu krátkého. I když jsou dlouhé šaty dnešní jaro a léto velikánským hitem a zároveň comebackem, zůstávají krátké šaty pořád jedním z nejoblíbenějších jarních a letních modelů oblečení.
Letošní jaro a léto budou trendy hlavně modely pestré. Nicméně, záleží na módních návrhářích a hlavně pak na samotných zákaznicích, jaké krátké šaty si vyberou.
Abychom si udělali jasno v tom, jaké typy krátkých šatů budou nynější jarní a následující letní sezónu in, podíváme se na značky Mango, Next, Orsay, Victoria´s Secret i na sportovní výběr krátkých šatů adidas.


Mango

Španělská značka Mango slaví se svými modely úspěch nejen u nás v České republice, ale po celém světě. Z nabídky krátkých šatů je skutečně z čeho vybírat, a tak jsem si ani já pro vás nemohla nepřipravit stejně pestrou ukázku z dílny této módní značky. První sérii bych charakterizovala stylem ležérním až elegantním. Jednoduché modely krátkých šatů v jedné barvě jsou okořeněné apartními detaily, v podobě zvýrazněných pasů, límečků či velkých kapes.


Druhá skupina krátkých šatů společnosti Mango jsou šaty vzorované. Najdete tu motivy všelijaké. Proužky, kytičky, kolečka. Kromě měnících se motivů, se liší i střihy šatů. Oblíbený je upjatější vršek a rozšiřující se sukně. Na své si zde přijdou ale i milovnice střihu užších.


Třetí kategorií Mango krátkých šatů z kolekce pro jaro a léto 2010 jsou šaty s „romantickým lookem“. Ty se vyznačují použitím různých romantických detailů, jako jsou mašle, volánky, kraječky, rozkošné barvičky a roztomilé střihy. Pro jaro a léto 2010 naprosto ideální.


Čtvrtou a zároveň poslední skupinu tvoří krátké šaty vyrobené z džínového materiálu. Džínový materiál je vůbec tuto sezónu oblíbeným materiálem. A společnost Mango nezapomněla z toho materiálu vyrobit ani krátké šaty, které se liší střihem a použitím nejrůznějších detailů i barvou džínoviny. Jaké z nich byste si vybrali vy?


Orsay

Pestrý výběr si pro nás připravila tentokrát i německá módní společnost Orsay. Přichystala pro nás rozmanité střihy, barvy i vzory. A co víc, na některé z modelů nasadila až 60% slevy. A to už stojí za to. Pokud tedy půjdete okolo Orsay, určitě se běže podívat i dovnitř. S prázdnou neodejdete.


Next

Rozmanitou nabídku si pro nás připravila i módní společnost Next. Stejně jako u šatů dlouhého střihu, i tentokrát jsem výběr krátkých šatů Next rozdělila do dvou skupin. První kategorii tvoří šaty vzorované a pestrobarevné, ve kterých vás na ulici nepřehlédne opravdu nikdo. Jejich lehké materiály jsou navíc uzpůsobeny parným dnům.


Druhou skupinou společnosti Next jsou šaty jednobarevné, spíše elegantní. Všimnout si i v tomto případě můžete romantických detailů, tentokrát větších i menších volánků a módně zvýrazněných ramen. Velice zajímavým modelem jsou zelené koktejlky bez ramínek. Inspirovat se můžete i kombinací šatů s obuví.


Victoria´s Secret

Ani v dnešním článku mi nedalo nevynechat nabídku amerického módního, luxusního brandu Victoria´s Se­cret. Její modely krátkých šatů jsou barevně pestré a skutečně z nich dýchá letní, prázdninová a dovolenková atmosféra. Šaty od Victoria´s Secret jsou vybrané, sexy a dokonale propracované. Inspirujte se jimi i vy"


adidas

A abychom se aspoň trochu odklonily od nabídky spíše elegantnějších než sportovních modelů, na závěr jsem pro vás připravila i výběr právě ze sportovních šatů, v tomto případě z nabídky společnosti adidas.
Šaty krátkých střihů značky adidas jsou komfortní, stylové a ani tyto modely neztrácejí na půvabu.


„Zdroj“: www.orsay.de, www.next.co.uk, www.shopadidas.com, www.victoriassecret.comwww.mangoshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu