Vkusné svatební čelenky 2010

Vkusné svatební čelenky 2010

6. července 2010, svatební čelenka, štrasová svatební čelenka, perlová svatební čelenka, látková svatební čelenka, svatební korunka, štrasové kamínky, voskované perličky

Sponzorované odkazy

Máte již zařízenou svatbu, ale stále ještě nevíte, čím obohatit váš slavnostní svatební účes? Možností je spousta. Závoje, korunky, hřebínky, vlásenky či jiné vlasové ozdoby. Ale co takhle zkusit elegantní svatební čelenku? Její veliké plus je, že si ji budete moci užívat i po svatbě. Zaručeně vám nebude ležet jen tak někde v šuplíku. Využijete ji při běžném nošení, na večírky, plesy nebo křtiny. Svatební čelenka se bude zajisté hodit i družičkám nebo svědkyním.

Je spousta variant svatebních čelenek. Štrasové čelenky, perlové, pozlacené, stříbrné či látkové. Vždy si budete vybírat podle účesu, který si zvolíte. Čelenku lze spojit i s ostatními vlasovými ozdobami. Jestliže se rozhodnete pouze pro jemnou decentní čelenku, je možno ji kombinovat i se svatební korunkou.

Štrasové svatební čelenky

Jedním z druhů svatebních čelenek jsou štrasové čelenky. Čelenky jsou vyráběny ze stříbrného kovu bez příměsi niklu většinou s rhodiovým povrchem někdy i pozlacené. Častokrát jsou doplněny štrasovými kamínky s vysokým leskem. Kamínky jsou na čelence uspořádány do tvarů kytiček, lístečků, srdíček anebo urovnané jen klasicky. U štrasových čelenek se jedná o ruční práci. Ceny čelenek se proto pohybují kolem 100–1000 Kč.

Perlové svatební čelenky

Ten, kdo si potrpí na větší eleganci, si jistě zvolí raději perlovou čelenku. Čelenky jsou doplňovány nejen perlami, ale i různými štrasovými ozdoby. Řady perel jsou na stříbrné či zlaté pevné obroučce. Za tuto krásu ani nezaplatíte o moc více než za štrasové čelenky, ovšem jen jestliže se spokojíte pouze s voskovanými perličkami namísto těch pravých mořských perel.

Látkové svatební čelenky

Někomu se může zdát látková svatební čelenka oproti jiným obyčejná. Ale není tomu tak. Látkové čelenky jsou překrásně zdobené růžičkami, perlami a krystaly. Látková čelenka je tou nejideálnější ozdobou do vlasů. Může například maskovat vlásenky nebo upevnění závoje. Výborně se také hodí ke zdobení drdolu. Velikou výhodou je, že si ji můžete vybrat ve několika barvách – v bílé, růžové nebo světle modré.

Zdroj: www.custommadeweddings.co.uk www.sheerluxe.com

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu